Skocz do zawartości

Czy zadziała mi GTA 5


Recommended Posts

Witam piszę tego posta z powodu takiego iż posiadam procesor amd athlon x2 6000 i mam zamiar w tym miesiącu dokupić kartę graficzną gts 450 1GB.Posiadam 3 GB ramu i zastanawiam się czy pójdzie mi Gta 5 na minimalnych z 30 fpsami. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Z tego co  czytałem w necie i oglądałem to nawet z geforce 9600gt na minimalnych jest 30 fps  minimalnie 15 a jak będe miał powiedzmy stałe 30 to będe zadowolony więc sam nie wiem.Przypominam że gts 450 jest dużo lepszy od geforce 9600gt.

Link to post
Share on other sites

Masz procka badziewnego i ramu za mało, ja ci mówię, że stracisz przyjemność z gry i ci nie utrzyma 30 będziesz miał fps dropy, szczególnie podczas jazdy samochodem.

Pobierz demo, zagraj i zobacz czy się opłaca, nawet na allegroszu możesz kupić wersję demo za ~10zł

 

 

u trochę podobny sprzęt może nawet lepszy prócz procka i na minimalnych zobacz jak działa

Edytowane przez devilpl
Link to post
Share on other sites

Również obstawiam że nie pograsz na tym w GTA, szkoda kasy i nerwów, gra ma dobrą optymalizacje ale dość spore wymagania minimalne http://pclab.pl/art57777-25.htmltutaj pokazane jak na dłoni, że nawet potężny i7 z zablokowanymi 2 rdzeniami miał dropy do 10 fps a co dopiero taki athlon który ma moc rdzenia znacząco niższą, gra potrzebuje 4 rdzeni inaczej kapa. 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...