Skocz do zawartości

pentium g3258 podkręcanie


Recommended Posts

Cześć, mój kuzyn składa taniego kompa do gier, z moją pomocą. Z budżetu jaki ma może kupić tytułowego procka. I teraz pytanie: Jak dużo można go podkręcić na standardowym chłodzeniu z boxa?

Link to post
Share on other sites

Msi b85m e45 6 fazowa sekcja zasilania

Wiem że bez problemu ten procek kręci się nawę do 4,7 ghz, ale trzeba dodatkowe chłodzenie. Miałem właśnie nadzieję że na boxie do 4 ghz nie będzie problemu :)

Gry, gra iv, v. Może jakiś cod

Link to post
Share on other sites

sprawdz czy płyta umozliwia podkrecanie tego procesora. Oficjalnie tylko chipsety Z, ale niektóre płyty na h81 pozwalają na oc z max vcore 1.2V(około 4ghz w zależności od sztuki). Nie wiem jak to jest w przypadku b85 od msi, ale na pewno do granicy 4.7 da się go podkręcić na płycie msi h81m p33

Link to post
Share on other sites
Msi b85m e45 6 fazowa sekcja zasilania

Wiem że bez problemu ten procek kręci się nawę do 4,7 ghz, ale trzeba dodatkowe chłodzenie. Miałem właśnie nadzieję że na boxie do 4 ghz nie będzie problemu :)

Gry, gra iv, v. Może jakiś cod

To daj sobie spokuj z tym pentiumem. GTAV nawet po OC chodzi marnie a w CoDAW za fixa mozna dostać bana - sam dostałem.

 

Lepiej odrazu kupić i3. Na Alledrogo mozna dostać i3-4130 za ok 300pln (ostatnio widzialem taką aukcję).

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...