Skocz do zawartości

Recommended Posts

We wrześniu ubiegłego roku kupiłem nowy komputer ale nie starczyło kasy na monitor.

Jako że wysłużony LG flatron L1510S już mi nie wystarcza, muszę kupić coś nowego.

Zastanawiam się nad monitorem eizo http://kds.pl/sklep/product_info.php?cP ... ts_id=7063 .

Komputera używam do internetu, czasem jakiś film obejrzę, no i gram w Americas Army:) . Nie jestem żadnym grafikiem ani nie pracuje na komputerze.

Zastanawiam się czy komputer który mam będzie dobrze wyświetlał obraz na tym monitorze. Ewentualnie jaki inny monitor polecilibyście.

procesor: Intel core2duo E8500

grafika: GTX280

Z danych karty graficznej wynika że nie ma ona wyjścia HDMI tylko DVi.

Jest jakaś różnica w obrazie między tymi dwoma złączami?

Niektóre monitory eizo mają wyjście DVI-D D24 pin a niektóre DVI-I 29 pin.

Czym się różnią oprócz ilości pinów.

Link to post
Share on other sites

We wrześniu ubiegłego roku kupiłem nowy komputer ale nie starczyło kasy na monitor.

Jako że wysłużony LG flatron L1510S już mi nie wystarcza, muszę kupić coś nowego.

Zastanawiam się nad monitorem eizo http://kds.pl/sklep/product_info.php?cP ... ts_id=7063 .

Komputera używam do internetu, czasem jakiś film obejrzę, no i gram w Americas Army:) . Nie jestem żadnym grafikiem ani nie pracuje na komputerze.

Zastanawiam się czy komputer który mam będzie dobrze wyświetlał obraz na tym monitorze. Ewentualnie jaki inny monitor polecilibyście.

procesor: Intel core2duo E8500

grafika: GTX280

Z danych karty graficznej wynika że nie ma ona wyjścia HDMI tylko DVi.

Jest jakaś różnica w obrazie między tymi dwoma złączami?

Niektóre monitory eizo mają wyjście DVI-D D24 pin a niektóre DVI-I 29 pin.

Czym się różnią oprócz ilości pinów.

przeciez ten monitor kosztuje ponad 5tys/zl jezeli kupiles ten monitor to jestes poj......ny

 

przeciez o wiele lepiej kupic telewizor 42 cale full hd 100H i czas reakcji minimalny :P a nie 24 ;D i i w tv masz d-sub -3 hdmi i tuner tv ;) mozesz miec dodatkowo jeszcze hdd dzieki temu bedziesz nagrywal co chcesz :P

Link to post
Share on other sites

buldoggg, napisałem że kupiłem innymonitor

z tym że jestem poje...... to bym polemizował

42 cale na biurko by mi się nie zmieściło, ledwo upchnąłem 24 cale

 

to mimo to wydales prawie 4 tysiace czy 3,5 tysiaca za 24 cale :P mimo to wolalbym 42 cale i powiesilbym go na scianie ;)ale wydawac tyle kase na monitor i nie wykorzystywac go to......jestes ostro pie......ty....mimo ze jest lepszy od innych to i tak w grach nie bedziesz widzial roznicy ;)

 

http://allegro.pl/item631059561_sharp_l ... _nowy.html

 

super do gier filmow itp :P 42 cale i ful hd to ma sens a nie 24

 

chce powiedziec ze za 1400 zl masz ten sam efekt :lol:

 

http://allegro.pl/item635881706_samsung ... ep_ww.html

 

powinienes wiedziec ze po co placic za monitor 2 tysiace drozej za ten sam efekt :lol: i wygad :lol: he he

Link to post
Share on other sites

powinienes wiedziec ze po co placic za monitor 2 tysiace drozej za ten sam efekt ;) i wygad :P he he po*****y jestes kolo

BULDOGGG chyba troche zle sie wyrazasz wobec innych :| to ze przeplacil to jego strata jak go stac to niech sobie kupuje co mu sie podoba, ale to nie znaczy, ze on jest odrazu poje***y :P troche szacunku dla innych. Tylko sie nie obrazaj z tego powodu bo troche przegioles. Pozdrawiam
Link to post
Share on other sites

powinienes wiedziec ze po co placic za monitor 2 tysiace drozej za ten sam efekt ;) i wygad :P he he po*****y jestes kolo

BULDOGGG chyba troche zle sie wyrazasz wobec innych :| to ze przeplacil to jego strata jak go stac to niech sobie kupuje co mu sie podoba, ale to nie znaczy, ze on jest odrazu poje***y :P troche szacunku dla innych. Tylko sie nie obrazaj z tego powodu bo troche przegioles. Pozdrawiam

wiem wiem ale jak mozna przeplacac za to samo :lol: nie chodzi ile ma kasy itp tylko ze ten monitor za 4 tysiace jest za drogi,nie ze drogi tylko za drogi

Link to post
Share on other sites

mimo to wolalbym 42 cale i powiesilbym go na scianie :P

napisze ci to jeszcze raz: nie mam miejsca w moim pokoju na tak duży sprzęt !

szkoda ze się nie wypowiedziałeś jak prosiłem o pomoc, tylko po zakupieniu monitora ;)

na wycieczki osobiste nie odpowiadam :P

Link to post
Share on other sites

wiem wiem ale jak mozna przeplacac za to samo :P nie chodzi ile ma kasy itp tylko ze ten monitor za 4 tysiace jest za drogi,nie ze drogi tylko za drogi

To dobrze, ze wiesz co chociaz piszesz. Ja tez wiem, ze za ta cene mozna miec cos lepszego no, ale skoro zdecydowal sie na ten model i jest w stanie wydac (nie wiem ile) bodajze te 4 tysiace to wydaje mi sie, ze powinien byc zadowolony ze swojego zakupu :P oby ten monitor posluzyl mu na pare ladnych lat i zeby byl bezawaryjny ;)
Link to post
Share on other sites

wystarczy ze pokoj masz 9m2 i wystarczy na 42 cale pozdrawiam

Ja mam pokoj 5x4 i jestem posiadaczem Samsunga 37cali i w zupelnosci mi wystarczy wiekszy bylby dla mnie za duzy do takiego pokoju ;) 42cale to raczej do wiekszych pomieszczen sie kupuje a nie do takich zeby na telewizor patrzec jak przez lupe :P
Link to post
Share on other sites

wystarczy ze pokoj masz 9m2 i wystarczy na 42 cale pozdrawiam

Ja mam pokoj 5x4 i jestem posiadaczem Samsunga 37cali i w zupelnosci mi wystarczy wiekszy bylby dla mnie za duzy do takiego pokoju :lol: 42cale to raczej do wiekszych pomieszczen sie kupuje a nie do takich zeby na telewizor patrzec jak przez lupe :P

 

moze masz racje ale napewno monitor 24 cale za 4 tysiace jest zlym wyborem ;) bo mozna spokojnie kupic za 1500 zl o takich samym parametrach czyli zadajcie sobie pytanie

 

po co placic 2 tysiace wiecej za to samo :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...