Skocz do zawartości

Recommended Posts

Polecam na g204 . Jakbys nie wiedział  w 980ti g1 jest dodatkowa rurka , 90 mm wentylatory  ale nie znam gestosci radiatora tak samo nie znam msi na gm200 i co sie tam zmieniło lub nie zmieniło bo wentylatory to raczej sa takie same czyli 100mm


https://www.caseking.de/inno3d-geforce-gtx-980-ti-ichill-x4-air-boss-ultra-6144-mb-gddr5-gci3-071.html?campaign=psm/geizhals

Gdzie dostane tę karte w Polsce bo chciałem g1 ale komputronik anulował zamówienie

Edytowane przez dam111111
Link to post
Share on other sites

Ja posiadam gtx980ti g1 z gigabyte i jestem bardzo z niego zadowolony. Karta jest na prawdę chłodna, max u mnie 70 stopni było. Przy zegarze fabrycznym 1152mhz boostuje się na 1350mhz czyli więcej niż producent podaje w specyfikacji. Czekałem na msi wersję, ale w końcu kupiłem g1 bo był dostępny i nie żałuję. Nic w karcie nie piszczy dodam, 0 problemów. Bez zmian napięć karta się kręci u  mnie 1300/1500boost, jeszcze się w dalsze oc i napięcia nie bawiłem.

 

 

Edytowane przez carroarmato
Link to post
Share on other sites

Msi ma tylko oc 1400mhz  prawdopodobnie z powodu nizszego vgpu  dlatego jest ciche .Tu jest  inno i to w wersji z 3 duzymi rurkami oraz 3 x 90 mm wentylator .

Wersja x4 ma wiecej rurek oraz 3 x 100mm .

Panom nie miejącym wiedzy z informatyki a piszacym " posty"dziekuje za udzielenie w temacie .Zgłaszam ;)

Link to post
Share on other sites

To w rzeczywistości aż tak nie hałasuje, u mnie bardziej noctua robi zamieszanie i wiatraki z budy niż karta graficzna, a siedzę obok obudowy stojącej na podłodze. G1 jest znośne, to inny hałas niż w referencie.

Link to post
Share on other sites

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/vega/2015/czerwiec/inno3d_gtx_980_ti_ichill_ul4_5.jpg

 

 

Takie kupiłem- najwieksze co jest  .

Do zamkniecia przenosze sie na pclab bo paru ma tam takie karty a tu i tak  nie ma tu kogo pytac bo  brak cokolwiek wiedzących w temacie wiecej niz sprzedawca w kiosku sprzedajacy cdaction

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...