Skocz do zawartości

Jak powinien wyglądać ,prawdziwy' facet.


Recommended Posts

Krem do twarzy - jeszcze może przeciwzmarszczkowy 

Dezodorant - nie dzięki wole się umyć pod pachami niż tuszować.

Golę się kiedy muszę ewentualnie jak się przestraszę siebie w lustrze.

Codzienny prysznic.

Mnie to wystarcza.

 

Ja sie golę, kiedy zupa zostaje na wąsach  :rotfl:

Nie dbam o zarost - aktualnie dobrze mi samemu więc nie staram się zbytnio, aby to zmienić.

Wiem, że to odpycha płeć piękną, ale i tak zazwyczaj siedzę w swojej jaskini w gęstym dymie i rozmyślam :3

 

 

http://i.imgur.com/Vurj2wx.jpg

Link to post
Share on other sites

Wcześniej kobiety zamiast podpasek stosowały szmatkę... też nikt nie płakał...

 

Czyli mam rację.

Szmatkę kobiety zastąpiły podpaską.

Antyperspirant zastąpił mydło.

 

 

Chyba nie do końca pojmujesz ideę antyperspirantu  ;)

W czasie kolacji z dziewczyna czy spotkania z szefem, weźmiesz prysznic / wyjdziesz umyć podpasze?  ;)

 
Nie wyjmę z kieszeni antyperspirant zacznę się nim psikać, lub jeżeli będzie w sztyfcie smarować.
 
Edytowane przez maku1980
Link to post
Share on other sites

Zachowanie podstawowych zasad higieny, to chyba taka banalna rzecz, że nawet nie warto o niej wspominać... ale  moim zdaniem, jeżeli już mówimy o wyglądzie prawdziwego faceta, to po prostu powinien wyglądać jak facet, najprościej mówiąc. Przez co nakezy rozumieć, że po prostu nie powinien być jakis zniewieściały. Chodzi tutaj bardzie o sposób bycia i wygląd niż o samo dbanie o siebie, co często jest właśnie jest odbierane jako cecha niemęska. Ale na szczęście zdaje się to zmienić, czego dowodem jest chociażby taki o to przykładowy dział męski http://www.doz.pl/apteka/k49-Silownia_i_fitness gdzie znajdzie się nawet krem do stóp :) także moim zdaniem prawdziwy facet, to obecnie rownież zadbany facet, co wcale się nie kłóci z męskością

Link to post
Share on other sites

OMG, niektórzy chyba zatrzymali się w czasach dzikiego zachodu (jeżeli chodzi o higienę).

Włosy pod pachami? Really?

Antyperspirant to nie maskowanie braku higieny a właśnie must have dla kogoś kto o nią dba. Nie poci się tylko świnia. Stosowany na śmierdzącą pachę wcale tego nie maskuje a wręcz wzmacnia.

Kremy do twarzy to też nie kosmos, a z pewnością must have dla kogoś z nadmiernie łuszczącą sie skórą. Dodatkowo twarz regularnie nawilżana kremem wygląda na mniej zmęczoną i siną.

To są podstawy na dzień dzisiejszy takie jak mycie zębów czy uszu.

Nie mówię tu o peelingu twarzy i dłoni (chociaż warto), peelingu kawitacyjnym czy o zabiegach jak mezoterapia mikroigłowa (polecam bo daje efekt, jak ktoś nie boi się igieł).

 

To mówiłem ja, mąż kosmetyczki i właścicielki salonu fryzjersko kosmetycznego :)

 

Edytowane przez booncol
Link to post
Share on other sites

 Kremy do twarzy to też nie kosmos, a z pewnością must have dla kogoś z nadmiernie łuszczącą sie skórą. Dodatkowo twarz regularnie nawilżana kremem wygląda na mniej zmęczoną i siną. To są podstawy na dzień dzisiejszy takie jak mycie zębów czy uszu. Nie mówię tu o peelingu twarzy i dłoni (chociaż warto), peelingu kawitacyjnym czy o zabiegach jak mezoterapia mikroigłowa (polecam bo daje efekt, jak ktoś nie boi się igieł). To mówiłem ja, mąż kosmetyczki i właścicielki salonu fryzjersko kosmetycznego :)

Wedlug mnie prawdziwy mezczyzna  czytajac pogrubione przeze mnie zdania zada sobie jedno doskonale nam znane pytanie: WTF???

Link to post
Share on other sites

Ee tam. Wilk musi być na klacie. Wgl fajne wyglada facet umięśniony z włosami na klacie. Jeśli chodzi o pachy to nie rozumiem po kiego grzyba golić te kłaki. Wiadomo, jeśli ktoś się nadmiernie poci i wydziela przykry zapach to uważam, że warto. W innym przypadku nie widzę sensu.

Link to post
Share on other sites

Przedewszystkim powinien być sobą. Mieć poukładane w głowie dbać o swoją higienę , zdrowie i wygląd bo jakimi nas widzą takimi piszą . Też nialem w swoim okresie młodości sporty siłka diety itp itd. Facet powinien mieć na wszystko czas, na szkołę zabawę przygodę na kobiety itp

Link to post
Share on other sites

20 lat temu antyperspirantem było mydło.

Wielu ludzi wciąż myśli tak jak Ty.

Teraz są takie piękne, słoneczne dni... polecam się przejechać komunikacją miejską, najlepiej zatłoczonym tramwajem, bez klimatyzacji. Spodoba Ci się, jest naprawdę za********e.

 

P.S. Przepraszam za jedno słówko, po prostu musiałem. :[

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

To jest niestety fakt.

Jeżdżę od jakiegoś czasu komunikacją do pracy (często zamiast klimy działa tylko dmuchawa z gorącym powietrzem) i czuję się, sorry, jak w chlewie...

Piszę celowo w chlewie, a np nie w oborze, bo <przepraszam> gó**o krowy czy konika to mały pikuś przy ekstrementach świni...

Przepraszam jeśli ktoś poczuje się dotknięty, ale to true story z poznańskich i podmiejskich (Tarnowo Podgórne) środków komunikacji...

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

true story z poznańskich i podmiejskich (Tarnowo Podgórne) środków komunikacji...

Nie tylko, tak jest prawie wszędzie. Kierownik firmy przewozowej, często idiota, który nawet raz nie siedział za fajerą dużego sprzętu wydaje raz na jakiś czas rozkaz jazdy bez klimatyzacji dla szoferów obsługujących wozy, które klimę posiadają. Wrzuca inne normy paliwa dla dniówki i tak to później wygląda a, że kierowca nie idiota, przepału z włączoną klimą nie będzie robił co by nie stracić skromnego dodatku miesięcznego.

Link to post
Share on other sites

 

 

rozkaz jazdy bez klimatyzacji dla szoferów obsługujących wozy

Tu tego nie ma (kumpel jezdzi w MPK)

Tu jest bardziej prozaiczny powód, debile nie wiedzą, lub złośliwie nie potrafią wyłączyć dmuchawy z gorącem, która automatycznie się włącza przy rozruchu w Solarisie.

"Myśli", że działa klima, a okna poblokowane.

Link to post
Share on other sites

Tu tego nie ma (kumpel jezdzi w MPK)

Tu jest bardziej prozaiczny powód, debile nie wiedzą, lub złośliwie nie potrafią wyłączyć dmuchawy z gorącem, która automatycznie się włącza przy rozruchu w Solarisie.

"Myśli", że działa klima, a okna poblokowane.

W żadnym Solarisie nie odpali Ci się dmuchawa z gorącym nawiewem automatycznie i nawet ręcznie przy takich temperaturach na zewnątrz, no chyba, że było coś grzebane w kompie i panelu sterowania ogrzewaniem a kran na dupsku wozu jest na stałe przekręcony na ciepło. U mnie nie spotkałem się z czymś takim bo i jaki sens w tym by się ludzie gotowali jak frytki w rozgrzanym oleju. Normalnie jest blokada, też właśnie dla tych mniej ogarniętych za fajerą. Można ewentualnie ręcznie ustawić wentylatory dachowe by ciągneły powietrze z zewnątrz do środka lub wyciągały z wnętrza wozu ale są potwornie głośne bo chodzą cały czas na jednej prędkości zaś klima odpala się automatycznie i nie ma możliwości wymuszenia jej dokładnego trybu pracy w starszych wozach, w nowszych dali już konkretny potencjometr temperatury. Przepraszam za zjazd z głównego tematu.

Link to post
Share on other sites

Hah, zamiast fajnie powinienem użyć słowa dobrze.

Nie podobali Ci się nigdy? Uważasz, że jak myślę, że facet dobrze wygląda tak samo jak jakaś kobieta, samochód, ubranie, okulary to źle? Z resztą w jaki sposób ocenisz czy nie wyglądasz jak pajac skoro nie patrzysz na innych? Możesz powiedzieć, że inna osoba oceni Twój wygląd, ale w tym wypadku jak ocenisz czy ma rację?

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...