Skocz do zawartości

Jak powinien wyglądać ,prawdziwy' facet.


Recommended Posts

Witam.

Jako że już parę razy było to zagadnienie poruszane postanowiłem założyć temat o tym ,prawdziwym' facecie.

Piszcie tutaj Wasze sugestie itp.,o tym jak powinien wyglądać.

http://img8.demotywatoryfb.pl//uploads/201309/1380024002_aut24q_600.jpg

Edytowane przez chudy131080
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

To że ktoś ma 50cm w kablu bo interesuje się kulturystyka i dba o swoje ciało jak należy, rozwija swoje mięśnie (nie mylić z mięśniem piwnym) to nie oznacza że ma pusto w bani :) Pusto w bani ma ten który zamiast uprawiać jakiś sport dla samego siebie i dla poprawy zdrowia/kondycji siedzi całymi dniami na kanapie, zajada chipsy i chleje piwo :) Ale każdy jest kowalem własnego losu :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No tak,acz to nie my decydujemy czy jesteśmy prawdziwymi facetami a otoczenie które na nas patrzy i ocenia.Dla siebie możesz być za******y macho a dla innych zwykłym pedziem i burakiem ;) 

Oczywiście post nie kieruję bezpośrednio do Was/Nas.Ogólnie.

A jaja muszą być,żeby się zabawić trzeba kogoś zabić.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Gdzieś w necie czytałem kiedyś artykuł na temat przeprowadzonego testu na kobietach w roznym wieku, od nastolatek po kobiety starsze w wieku emerytalnym. Test polegal na wyborze koszulek meskich (wczesniej przez nich noszonych) poprzez zapach pod pachami (oczywiscie to amerykanski test, tylko oni na to by wpadli). Co sie okazalo, kobiety mlodsze wybieraly koszulki od mezczyzn ktorzy regularnie golili sie pod pachami oraz uzywali perfum, natomiast kobiety starsze wolaly koszulki od mezczyzn ktorzy mieli zarosniete pachy oraz nie uzywali perfum (naturalny zapach). Wniosek wyciagnijcie sobie sami. ;)

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Hmmm...

Ciekawe kiedy faceci zaczną golić nogi, ponieważ tak się strasznie pocą.

Ja np. nie uważam, by przy stosowaniu całej tej chemii + codziennego mycia, golenie pach było potrzebne. Przycinanie - jeśli jest się lub partnerka estetą, no ewentualnie golenie typowo dla niej... Niedługo będzie, że ktoś kto tego nie robi to nie dba o siebie, no ludzie...

Ale uzasadnienie zawsze się znajdzie. Kolejne będą nogi, mówię Wam.

Golenie jąder jak najbardziej... wiadomo czemu. :) Ale to każdego sprawa... po prostu pewne zachowania mnie dziwią.

 

Tak jak ubiór, facet w dresie... w przeciętnym czy eleganckim ubraniu okey...

ale stroje podchodzące w ubiór dla kobiet... jak to woli. Po prostu się dziwię.

Każdy niech ubiera i dba o siebie jak chce, ale nie mówcie, że facet który kisi jaja w rurkach i ma pomalowane usta jest również męski. Chyba, że kompletnie porzucamy podział na facetów i kobiety w każdym względzie oprócz biologicznego.

Link to post
Share on other sites

Ja np. nie uważam, by przy stosowaniu całej tej chemii + codziennego mycia, golenie pach było potrzebne.

 

Ja nie tylko uważam. Ja to czuję, szczególnie po dłuższej sesji np. w koszykówkę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

"Jak powinien wyglądać prawdziwy facet" - mogłabym wstawić teraz kilka zdjęć przystojnych panów, ale tego nie zrobię, bo:

 

1. Wygląd to sprawa drugorzędna, ważna aczkolwiek nie najważniejsza. Bo przecież nie zakocham się w chłopaku, który jest tylko przystojny i to wszystko. On musi mieć jeszcze to "coś", a tym "czymś" jest właśnie...

 

2. Charakter - kobiety (nie wszystkie co prawda, ale większość) stawiają właśnie na to. Facet musi zaimponować kobiecie wiedzą, spojrzeniem na świat, sposobem bycia. Zachowanie i szacunek - o tym nie wspominam.

 

Ok. Super jak chłopak jest zadbany, to bardzo dobrze o nim świadczy, ale moim zdaniem "ogarnięcie" jest na 1 miejscu. Bo co mi po wyglądzie jak chłopak nie będzie potrafił zorganizować sobie życia i stworzyć przyszłość dla związku.

 

Bardzo chaotyczne wybaczcie. Jest już późno.

W jakimś tam stopniu wyraziłam swoje zdanie.

Mam nadzieję, że kobiety mogły się wypowiedzieć.

Dzięki. :)

 

Ps. Co prawda możecie uważać, że jestem zbyt młoda na wypowiadanie się w takich tematach, ale jakieś tam zdanie sobie już wyrobiłam.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

@Tycha

Ja, jak i kilkadziesiąt moich męskich znajomych również uprawiamy różne sporty, razem się pocąc i nie ma jakoś problemu, tzn. nikt nie narzeka, nie jest przycięty na gładko. Z wspólnych rozmów także wynika, że to nie jest problem.

Na nadmierne pocenie są podobno leki. Depilacja jest takim samym rozwiązaniem jak wylewanie na siebie perfum by było czuć w promieniu 100 m i tyle w tym temacie.  Można dorabiać filozofię.

 

Z resztą to każdego sprawa. Ale argument do mnie nie dociera, bo mam setki przykładów, że przy chemii + regularnej higienie nie ma problemu. A podczas 2 godzinnego wysiłku nikomu nie polecam wąchać pachy. Bo co zrobisz z pachwinami? Tam będzie to samo... :)

Z resztą każdego to sprawa. Zwisa mi to, ale nikt mi nie wmówi, że bez tego nie może być fajnie, bo mam na to tyle przykładów...

 

 

Ale my nie o tym. Naprawdę jestem cholernie tolerancyjny i do nikogo nic nie mam, prócz ludzi którzy krzywdzą innych lub mają coś do kogoś...  Ale nie mówcie, że gościa który się maluje, depiluje i ubiera dość kobieco nie można zaszufladkować jako niemęskiego. Można. Bo taki jest. A przy tym może być fantastycznym człowiekiem. A jeśli nie można, to coś takiego jak męskość wgl nie istnieje. Więc pozostaje podział czysto biologiczny.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...