Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szkoda mi kasy na płyty TDK bądź Verbatima (40zł za 10 krążków + przesyłka to przesada). Te A4Tech'y wydawały się OKej. Spróbuje jeszcze innym programem.

 

EDIT:

 

Kur**! Czwarta płyta do wyrzucenia. Próbowałem ten program podany przez Dianę i wywaliło po koniec błąd.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

matej miałam taki problem jakiś czas temu z Nero

nie wiem czemu, ale psuł DVD (btw, znalazł ktoś powód tego problemu?)

 

skończyło się na tym, że nagrywam za pomocą BurnAware Free i wszystko jest ok

Miałem dokładnie to samo z NERO10, po instalacji 9 wszystko jest ok, więc wyrzuć ten syfiasty program - ja już to zrobiłem i wypróbuję ten, który używa redaktor :roll:

 

PS: Ten Aware nagrywa tylko obrazy czy same pliki również :/

 

@EDYTA

Ostatecznie pobrałem Ashampoo.

Link to post
Share on other sites

Ja mam NERO8 BTW ;) A co do mojego problemu to chyba płyty są skopane bo u kolegi ten sam błąd wywala. Jedyne co można z nimi zrobić to nagrywać tyle ile mieści się na jednowarstwową (błąd wyskakuje przy przechodzeniu na drugą warstwę).

Link to post
Share on other sites

Ja mam NERO8 BTW :) A co do mojego problemu to chyba płyty są skopane bo u kolegi ten sam błąd wywala. Jedyne co można z nimi zrobić to nagrywać tyle ile mieści się na jednowarstwową (błąd wyskakuje przy przechodzeniu na drugą warstwę).

Równie dobrze to Nero może mieć problem właśnie z przejściem na drugą warstwę przy nagrywaniu. Osobiście nie ufam już temu programowi i znalazłem naprawdę lepszy i przyjemniejszy a pod Windows7 śmiga aż milutko :[ Jeśli Cię interesuje to napisz do mnie na PW.

Link to post
Share on other sites

U mnie też coś psuło płyty - myślałem że Nero10 bo po zainstalowaniu Nero9 wszystko było ok, ale gdy zainstalowałem Ashampoo 10 i było to samo co w przypadku Nero najnowszego to skapnąłem się ze wina leży w nagrywarce prawdopodobnie.. Wsadziłem LG i to nie jakieś stare i wszysciutkie płyty idą ładnie na Ashampoo i jeszcze sprawdzę na Nero10 ale jestem pewien że też będzie ok :) Czyli wina leżała w LITE-ONie, całkiem fajnym napędzie co mnie zdziwiło.. Teraz sprawa, nagrywarka stara czy walnięta :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...