Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć

Chciałbym kupić karte dzwiękową ale nie bardzo wiem jaką, na internecie poczytałem i znalazłem 3 karty w miare przystępnej cenie.

http://www.komputronik.pl/product/57845/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/ASUS_Xonar_DX-XD-A.html ( ASUS Xonar DX/XD/A)

http://www.komputronik.pl/product/259585/Elektronika/Sprz%C4%99t_komputerowy/aim_Karta_muzyczna_SC808_PCI_E.html?qrtc_slt=slt_product&qrtc_tpl=tpl_product&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=259581&qrtc_pos=2&utm_source=quartic&utm_medium=slt_product&utm_campaign=tpl_product ( aim Karta muzyczna SC808 PCI-E)

http://www.komputronik.pl/product/146012/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Audiotrak_Prodigy_HD2_Advance_DE.html ( Audiotrak karta muzyczna Prodigy HD2 Advance DE)

Do komputera mam podpięte kino domowe Panasonic SA-PT150 i teraz pytanie, jaka karta z tych 3ech jest najlepsza ? Korzystam z systemu Win 7 64bit

Link to post
Share on other sites

wg recenzji/opini /testów to mają ASUS Xonar DX/XD/A i Audiotrak karta muzyczna Prodigy HD2 Advance DE. A co do AIM SC 808, to jest od niedawna na rynku i ma bardzo rozbudowane menu. Mam stare juz nagłośnienie i teraz chodzi o to czy moje kino przetrawi ten dzwięk wychodzący z karty, czy nie będzie zniekształcony?

Link to post
Share on other sites

Się chłopaki rozpisali , dobrze ,że Lukson wpadł i oszczędził kilka stów wtopione w błoto.  Za te kwotę już lepiej dobre (w pewnym sensie)  głośniki kupić, a w przyszłości może kartę.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...