Skocz do zawartości

Tapety BENCHMARK.PL


Recommended Posts

logo bencza jest w corelu bo to wektor jesli o to chodzi moge przerobic np na svg, niedlugo skrobne nowe bo mam pomyslow kilka i myslame o firmowym theme pod winXP bo juz kilka zrobilem swojego czasu wiec wiem co i jak ale jest to czasochlonne np. to jest moje http://havocki.deviantart.com/art/Sky-0-1-48799059 i kilka innych na deviancie ps. co do samego corela to tylko jego uzywam do pracy wszystkie projekty na stronie, w pracy robilem lub robie tylko w corelu bo nie narzedzie a umiejetne poslugiwanie sie liczy :lol: bo i w paince mozna cuda robic :twisted:

Link to post
Share on other sites

Świetna robota, od razu sobie wrzuciłem na pulpit 8-) Może dałoby się zrobić styl pod vistę & 7 :lol:

ja też :) elegancka :D

 

a propos - pamiętam że jak jeszcze nie było zadnej faviconki to był pomysł żeby jakaś wymyślić. Może by tak reaktywować pomysł?? obecna jest fajna ale zawsze może być coś lepszego :) jak widać są wśród nas użytkownicy ze smykałką do takich rzeczy - może ktoś coś ciekawego wymyśli? :lol:

Link to post
Share on other sites

ŚWIEŻA TAPETA, duza rozdzielczosc! 1920x1200 -> http://www.tvksmp.pl/~havok/benchmark.pl/bench2.png

Udostepniam w formacie PNG bo moimi zdanie oferuje nalepsza jakosc grr

Świetna robota, od razu sobie wrzuciłem na pulpit 8-)

Może dałoby się zrobić styl pod vistę & 7 :lol:

Niestety nie robilem nigdy pod nowsze chyba ze zrobic z xp pozniej jakiegos porta. Ale tak jak mowie moze to troche czasu, wiadomo tez pracuje a to bym robil raczej hobbystycznie chyba ze bencz jakos mnie wspomoze hehe GTXem ;P a ja styla profesjonalnego zmajstruje :twisted:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...