Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie chcialbym zlozyc komputer do gier ale nie jestem zdecydowany.. Mam na mysli to czy wybrac 8 rdzeniowy amd fx8350 czy intela i5 4690 k ten fx nie ma zintegrowanej grafiki a intel ma.. Czy moglbym bez zadnych problemow dolaczyc karte graficzna do intela czy bylyby jakies problemy. Do amd chcialbym dolaczyc gtx 960 podobnie jak u intela ta sama karte graficzna tylko nie wiem czy moglbym dołączyć. Oto specyfikacje zestawow

Zestaw 1

Procesor Amd fx 8350

Karta graficzna gtx 960

Plyta glowna asus M5A99X EVO R2.0

Pamiec ram hyperX ddr3 8gb 1866 mhz cl10 fury

Zasilacz be quiet pure power l8 600W

I dyski moglibyscie mi doradzic ?

Zestaw 2

Procesor i5 4690k

Karta graficzna nie jestem pewny ale jak mozna dolozyc to gtx 960

Reszta tak samo

Z gory dzieki za odpowiedz

Link to post
Share on other sites

  • Zastosowanie komputera 

  • Maksymalna kwota :

Których części potrzebuję :

Czy będę podkręcać sprzęt? :

Rozdzielczość mojego monitora i model:

Specjalne wymagania :

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) 

Własna propozycja zestawu 

Inne :

Link to post
Share on other sites

Zastosowanie komputera do gier

Maksymalna kwota do 2500

Których części potrzebuje w zasadzie to wszystkich ale mam na oku procesor i5 4690k lub amd fx8350 grafike gtx 960

Czy bede podkrecac sprzet zalezy od wymagan ale pewnie tak

Rozdzielczość mojego monitora i model jeszcze nie mam na oku dobrego ale do gier xd

Specjalne wymagania od 8 do 16 gb ram szybszej niz 1600 mhz, plyta glowna zeby byla dostosowana dobrze do procesora

Cz esci z poprzedniego komputera

Byl to laptop wiec nie mam

Wlasna propozycja wymienilem wyzej ale niektorych nie wymienilem bo nie wiedzialem jakie by byly dobre do gier

Maksymalna kwota nawet do 3000 z gory dziękuję

Link to post
Share on other sites

 

 

Czy moglbym bez zadnych problemow dolaczyc karte graficzna do intela czy bylyby jakies problemy.

 

Tak, oczywiście ...

 

 

 

Czy bede podkrecac sprzet zalezy od wymagan ale pewnie tak

 

Darowałbym sobie na Twoim miejscu procesory pod OC. Masz za mały budżet na tego typu zabawę. Odbije się to bardzo mocno na wydajności karty graficznej. Zakup i5 4690 wraz z płytą i chłodzeniem to koszt 1500 zł. Połowa Twojego budżetu.

 

Powiedz jeszcze dla pewności jakiego rodzaju gry preferujesz oraz powiedz czy planujesz zakupić monitor FullHD ?  

Link to post
Share on other sites

Czyli 2500 zł bez GPU na start ? 

 

Intel Core i5-4690K /3.5GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

AsRock Z87 Extreme3 /intel Z87, LGA 1150/

Zalman R1 USB3.0 (b/z)

Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda

LG GH24NSC0 SATA (black)

Team Group Vulcan 8GB (2x4GB) 2400MHz CL11 orange

Thermaltake Smart SE 530W 80+ 140mm modular

 

2349 zł +  kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Zestaw pod OC i5 4690K na Z87. Można dopłacać do Z97 ale trzeba to zrobić tak, żeby nie schodzi z GPU. Oczywiście pod OC CPU będziesz musiał dokupić cooler. 

 

 

 

Maksymalna kwota nawet do 3000 z gory dziękuję

 

 

Dla tych nowszych raczej na karte graficzna moglbym te 2 miesiace poczekac i te 600 zlotych dodatkowych dozbierać

 

Czyli jak to wygląda z tym budżetem ?  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...