Skocz do zawartości

Karta graficzna do 200-300 zł (używana)


Recommended Posts

Witam, poszukuję karty graficznej do 200-300 zł używanej, pod mój zestaw który rok temu złożyłem..

Płyta główna Gigabyte H81M-HD3
Procesor Intel Core i3-4130 3.40GHz 
Pamięć RAM 8gb

Zasilacz Corsair vs450w

No i tu jest problem, nie wiem która karta będzie wydajna w grach, tak aby poszły na wysokich detalach CS GO lub FIFA 15.

Oraz przy okazji zapytam, co powinienem wymienić w tym zestawie, na jakie nowsze podzespoły?

Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Jak wyzej hd7770/90 r7 250x tylko szukaj wersji 2gb obecne nowe gry robia z tego uzytek. Wersje 1gb sa obecnie nioplacalne na allegro za 250-300pln mozesz przebierac w ofertach 7770 jednak polowalbym na 7790 roznica jest spora. Na sprzecie ze stopki gram w wiekszosc nowych gier na srednich detalach bez polepszczy i mam srednio 40-50 fps.

Link to post
Share on other sites

Dzięki przyjaciele za propozycje, pozapisuje sobie i będę polował na 'okazje' na podane grafiki z 2GB.

Jeszcze mam takie pytanie, czy opłaca się wymienić pamięć RAM na 16gb, jeśli tak to jakie przykładowe modele, które będą tutaj pasować? Oraz jaki mogę zamontować wydajniejszy procesor, od tego którego mam obecnie?

Link to post
Share on other sites

16GB RAM to tylko dla tych co potrzebują pracować na maszynach wirtualnych albo jako grafik. Nie dla tych co używają komputer do rozrywki gdzie wystarcza zawsze 8GB.

Link to post
Share on other sites

 

Witam, poszukuję karty graficznej do 200-300 zł używanej, pod mój zestaw który rok temu złożyłem..

 

Płyta główna Gigabyte H81M-HD3

Procesor Intel Core i3-4130 3.40GHz 

Pamięć RAM 8gb

Zasilacz Corsair vs450w

 

No i tu jest problem, nie wiem która karta będzie wydajna w grach, tak aby poszły na wysokich detalach CS GO lub FIFA 15.

 

Oraz przy okazji zapytam, co powinienem wymienić w tym zestawie, na jakie nowsze podzespoły?

 

Z góry dzięki.

 

W cs:go gra się na niskich, zobacz configi profesjonalistów... Co do karty również szukałbym 560TI

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...