Skocz do zawartości

Telefon do 650zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez RoketV11,

Recommended Posts

Witam,

Aktualnie rozmyślam nad kupnem nowego telefonu a problem w tym że nie wiem jaki wybrać.Telefon nie musi być jakoś zaawansowany technologiczne bo taki mi nie jest potrzebny (od tego mam tablet).Aktualnie zastawiałem się nad 3 modelami a mianowicie:

-Sony Xpieria E3

-Microsoft Lumia 640

-Sony Xpieria Z(byłem zadziwiony że ten telefon można dostać na allegro za ok.600zł natomiast zdaje sobie sprawę że ten telefon ma już 2lata i już lekko odstaje od reszty lecz tak naprawdę to nad tym modelem najbardziej się zastanawiam).

Bardzo chętnie wysłucham waszych waszych opinii i propozycji.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy chodzi Ci o nową Z albo używaną ale pewnie o nową. To dla rozwiania wątpliwości sprzedawane na allegro z to są z chin i w dodatku refubrished bez gwarancji więc już ją odpuść

Lumia 640 to niezły telefon. Tylko pytanie czy windows Ci pasuje

Z innych na androidzie to LG Spirit, G3s, Motorola Moto G 2 generacji

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o Windows to szczerze powiem że tak średnio jestem przekonany ale słyszałem że ponoć to dobry system.Co do LG to aktualnie posiadam i na dobrą sprawę to nie da sie z niego korzystać lecz z tego co słyszałem aktualnie LG to dobra markra.

A co do tej Zetki to tutaj znalazłem takie oferty http://allegro.pl/telefony-komorkowe-165?id=165&order=m&string=Sony+xperia+z&bmatch=s0-e-0528

Link to post
Share on other sites

Z-tkę kupuj tylko używkę nie łap sie na gwarancja 24mce sprowadzany bo to chińska lipa, parametry fon ma nadal dobre i ma lolipopa, jedynie kiepawe wykonanie, przypadki pękania szkła, kiepski wyświetlacz podatny na rysy, Lumia 640 to średnia pułka dla nie wymagających, wszystko działa bardzo dobrze do tego slot na kartę ale średni wyświetlacz, słaby aparat i błyszcząca obudowa, jak nie razi cię 6 cali to dobrym wyborem jest 1320 gł dla rewelacyjnej baterii. Zamiast e3 to e4,  tu masz dobrą okazję http://allegro.pl/asus-zenfone-5-16-gb-miesieczny-extra-cena-i5446179004.html

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

1. Wypełnij wzór, coby pomoc stała się łatwiejsza.

2. Xperie E3/E4 od razu odrzuć, gdyż są lepsze propozycje w tym budżecie.

3. Nowa Zetka za 600 zł to chiński refurb, nawet nie oglądaj.

 

 

 

dobrym wyborem jest 1320

 

 

średni wyświetlacz, słaby aparat i błyszcząca obudowa

Niestety, L1320 również ma kiepski wyświetlacz, słaby aparat, obudowa chyba też jest błyszcząca.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wyswietlacz lepszy niz z, aparat slaby, obudowa matowa, ale za to bakteria rewelacja. Tak jak pisalem jak podoba ci sie z to parametry ma najciekawsze, tylko bierz używkę z polski i dokup do niej odrazu stacje dokujaca bo zaslepki w seri z to porażka, dlatego pozbylem sie z1.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

  • mój budżet :650zł

  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu :zakup przez internet allegro bądź inny sklep

nówka czy używka :wiadomo zawsze lepsza nówka lecz jestem skłonny kupić używany w dobrym stanie

preferowany rozmiar wyświetlacza :do 5" a najlepiej 4,5"

preferowany system mobilny :Android lub WP(do tej pory korzystałem tylko z androida więc do wp trzeba by mnie trochę przekonać)

do czego będę używać urządzenia :facebook i inne społecznościowe, oglądanie filmów, oraz granie w jakieś mniej wymagające gry,słuchanie muzyki,nagrywanie filmów

moje najważniejsze wymagania :chciałbym żeby telefon sie nie ścinał oraz fajnie by było jak by miał fajną kamerę

Pan który pierwszy odpowiedział no moje pytanie bardzo mnie zainteresował LG G3s z tego co czytałem to bardzo dobry telefon.

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Lumia 640 to średnia pułka dla nie wymagających, wszystko działa bardzo dobrze do tego slot na kartę ale średni wyświetlacz, słaby aparat i błyszcząca obudowa
Lumia 640 ma dużo lepszy aparat niż wspomniana 1320 - co ty porównujesz. Ekran też jest przyzwoity bo IPS HD i ma clearblack i GG3.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No nie ma wszystkich a jak już są to niektóre nie są zbyt dobrze zrobione i zoptymalizowane, przez to że wp nie jest tak popularny

No a cobdo G3s to to jeden z lepszych wyborów w nowych androidów w tej cenie. Ta Motorola też jest dobra bo ma czystego androida

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

nie ma wszystkich a jak już są to niektóre nie są zbyt dobrze zrobione i zoptymalizowane
Nie powtarzaj plotek i pustych argumentów. Na każdym systemie znajdują się 'niektóre' apki, które nie działają lub są źle zoptymalizowane.  
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...