Skocz do zawartości

Czy karta graficzna GT 730 będzie dobra do mojego komputera


Recommended Posts

Witam posiadam pc http://www.fujitsu-shop.pl/desktop-esprimo-e5720-c2d-e2180-2gb-160gb-dvdsm-vbxpp-p-445.html(tylko z prockiem c2d  e8400 ) miałem kupować GT 610 ale mój przyjaciel mi go odradził , poszukałem w sieci i znalazłem kartę GT 730 która nie kosztuje jakoś specjalnie więcej niż GT 610.Mam zamiar wydać około 250 zł.Mój system operacyjny to Win xp

 

Zastosowanie: Do cs go,internetu,filmów 
Model i moc zasilacza: 300w Fujitsu simens 

Edytowane przez Abevs
Link to post
Share on other sites

No wiem , trochę się interesuje informatykom , ale czytałem na innych forach że się nie da w tym pc zmienić zasilacza ,  mój prehistoryczny laptop już dawno zaczął odmawiać posłuszeństwa a na strychu stał taki komputer więc go w ziołem i chce dołożyć  kartę graficzną żeby chociaż mieć 50 fps jak na lapku w cs'a , na chwile obecną chyba kupię kartę GT730 bo to niej jest wymagany zasilacz 300w , nie mam wielkich oczekiwani co do tego sprzętu , chce po prostu w wolnych chwilach sobie pograć :)

 

Pisz po polsku! Nowaj

Link to post
Share on other sites

 

 

Czy w tej obudowie w ogóle da się wymienić zasilacz ? czy dało by się dobrać kartę bez wymiany zasilacza ?

 

Z pewnością nie ma tam standardowego zasilacza ATX ale jego wymiana jest zbędna o ile jest sprawny (brak wylanych kondensatorów). Nawet zakładając tylko 200W na linii 12V to wystarczająco dla takiego komputerka z procesorem mającym TDP 65W. Zintegrowany z chipsetem Intel GMA3100 jest mega powolny więc przejście na dedykowaną kartę graficzną nawet jeśli będzie to totalny low-end i tak da ogromny wzrost wydajności. Jeśli masz możliwość zakupu niskoprofilowego GT 730 to bierz bo w tej cenie nic lepszego nie kupisz. Wybór Radeon R7 240 też nie byłby zły, wydajność zbliżona do GT 730 przy nieco mniejszym zużyciu energii plus obsługa Mantle i pełne DirectX 12.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...