Skocz do zawartości

Nowy telefon - przedłużenie abonamentu


Recommended Posts

Witajcie,

niedługo kończy mi się umowa w T-Mobile i chciałbym wymienić mojego s3 na coś nowszego (mój już przymula i bateria razem z wejściem usb pada). Mam do wyboru htc desire 820 i s4 i9506 oraz Alcatel OneTouch Idol 3 5,5. Który telefon jest lepszy tzn. lepiej się spisuje w grach, zdjęciach, użytkowaniu codziennnym.

Pozdrawiam :D

Edytowane przez Feril
Link to post
Share on other sites

Nasz znawca chyba myślał że istnieje tylko jedna wersja S4 czyli najpopularniejsza lte i9505 właśnie ze snapem 600

Kolejny raz sie ośmieszyłeś bezpodstawnymi atakami.

WSTYD

Następny raz czytaj dokładnie wypowiedzi

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Wracając do tematu :) Prawdopodobnie zdecyduję się na tego s4, ale czy jest jakiś 5,5 calowiec z przyzwoitymi parametrami w obecnych ofertach operatorów? Bo przeglądałem, ale nie zauważyłem nic konkretnego (choć dopiero dzisiaj znalazłem tego altaceta, który jest jako taki, więc kto wie...).

Link to post
Share on other sites

Właśnie miałem okazję brać tego g3, ale nie udało się przenieść numeru do orange przez nieścisłości w papierach (wymiana dowodu niedawna, którą jeszcze nie zaktualizowałem) a okazja skończyla się dzisiaj :cry: W t-mobile g3 jest chyba za 700zł! w abonamencie za 90... Trochę drogo. Desire mogę złapać też za zeta. A jak on się sprawuje w porównaniu do tej s4 (i altaceta)?

Link to post
Share on other sites

Okej. Szkoda, że oferta telefonów w play jest taka uboga... Jakby gdzieś w jakimś rozsądnym abonamencie zaproponowali mi note'a 3 to brałbym bez zastanowienia, a tak... No cóż. Dzięki za pomoc :D Jeżeli ktoś miały jeszcze jakieś uwagi, propozycje czy coś do powiedzenia to niech pisze. Z chęcią przeczytam coś nowego ;)

Link to post
Share on other sites

Co Ty masz do abonamentu? W orange przy przedłużeniu dają -30% i np g3 za 39zł. Przez 2 lata wychodzi niecałe 1500 zł przy smart plan multi (koszt 61,50 po rabacie). To jest źle? Przy przenoszeniu numeru i 6 miesiącach gratis podobnie. Można np przenieść z Play na kartę. W dodatku ja mam Neostrade i stacjonarny to mam 20 zł zniżki i płace abonament 41,50 zł.

Link to post
Share on other sites

Lubię mieć wszystko uproszczone jak się da. Co miesiąc faktura, wiem ile płacę i za co. Nie muszę się martwić żadnymi doładowaniami etc. A jak dostanę telefon do tego bez konieczności płacenia miliona to czemu nie :D Dzisiaj idę do centrum i przejrzę oferty u operatorów jeszcze. Może akurat złapię coś lepszego  8-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...