Skocz do zawartości

Ankieta - Użytkowanie Gier Mobilnych


Recommended Posts

Cześć wszystkim! :)

 

Jestem obecnie w trakcie pisania swojej pracy licencjackiej na temat postrzegania i użytkowania gier mobilnych wśród osób młodych. W jej ramach przeprowadzam badania ankietowe. Potrzebuję dotrzeć do ok. 50-70 respondentów, pomyślałem więc, że może znajdzie się tu kilka osób, które zechciałyby mi pomóc i wypełnić krótką i przyjemną ankietę o interesującej nas tematyce :)

 

Do udziału w ankiecie zapraszam osoby, które:

  • Są w wieku między 18 a 30 lat
  • Posiadają smartfon lub tablet z systemem Google Android lub Apple iOS
  • Korzystały już wcześniej z gier mobilnych na wyżej wymienionym urządzeniu
Wypełnienie ankiety zajmie ok. kilku minut i jest w całości anonimowe.

 

 

Link do ankiety online:


 

 

Z góry bardzo wszystkim dziękuję za pomoc i jeżeli macie jakieś pytania lub sugestie, to zapraszam do kontaktu :)

Link to post
Share on other sites

Jak rozumiem ponad 20 % rynku w Polsce - czyli posiadacze z Windows Phone jest nie ważne :) - za to mniej niż 3 % posiadaczy iPhone już tak ?

 

A posiadacze tabletów z Windows 8.1 ? Też nie są istotni? A to też całkiem spora grupa :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Hej, dziękuję wszystkim za wypełnienia i sugestie. Ankieta wciąż jest aktywna, więc zapraszam do wypełnienia :)

 

 

Temat, choć początkowo może wydawać się łatwy, taki niestety nie jest :)

Wziąłem pod uwagę wyłącznie system Android i iOS, gdyż globalnie są to dominujące systemy. Nie wziąłem pod uwagę Windowsa również dlatego, że obecne zmiany sprawiają, że Windows  zaczyna zacierać granice między swoim systemem stacjonarnym a mobilnym. Gry mobilne są dostępne również z poziomu komputera stacjonarnego etc. 

W przypadku urządzeń z Android i iOS ta sytuacja jest nieco bardziej konserwatywna, choć i te systemy zaczynają się rozrastać i pojawiać na różnych urządzeniach.

 

Niech nikt mnie nie zrozumie źle, wiem, że Windows ma mocną pozycję w Polsce. Chodzi po prostu o to, żeby wydzielić odpowiedni materiał do badania na miarę możliwości i wymagań uczelni. Jest to praca licencjacka, więc nie może mieć 150 stron :)

 

Dziękuję wszystkim i zapraszam do wzięcia udziału tych, którzy jeszcze tego nie zrobili i do udostępniania ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...