Skocz do zawartości

[PS4/PC] Horizon Zero Dawn


  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Pany, patrząc na temat widzę ogromny entuzjazm, więc mam pytanie, jako, że HZD czeka ładnie na półce:

- zakładając, że najlepszą, grą, w jaką grałem w życiu (obiektywnie, bo są inne tytuły do których mam np. większy sentyment) jest Wiedźmin 3 (razem z dodatkami), to jak na takiej skali plasuję się Horizon?

 

Póki co zostało mi 1,5 rozdziału Uncharted 2 i dopóki nie skończę serii, z przerwą na kampanię Battlefronta, nic innego nie odpalam, ale czy warto czekać z Wolfem, nowym Tormentem itd i brać się za HZD? 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Nie mam pojęcia. Ja czekam na wydanie kompletne na płycie do grudnia.

Podstawkę kupiłem w pre-orderze, przeszedłem i sprzedałem, więc teraz wolę kupić całość, niż jeszcze raz samą grę + cyfrowo DLC.

 

 

 

na promocję jakąś w PSS

 

Nie wiem ile teraz kosztuje, ale były po 75 zł, więc nie tak źle.  

Link to post
Share on other sites

Jutro pierwszy grudnia a pre-orderów na Complete Edition u nas nie ma  :co: 

Tylko w jednym sklepie (cholera wie co to za sklep) wisi, ale z przesyłką 270 zł, więc ich ostro popaprało...

 

Jak tak dale pójdzie, to trzeba będzie kupić jakąś używaną podstawkę i do tego cyfrowe DLC :/

Poczekam do ~ 10 grudnia i się zobaczy.

Link to post
Share on other sites

Szkoda że nie ma wersji standalone jak w przypadku dodatku do Uncharted 4. 

 

@jacekgothic Chyba lepiej zamówić z UK, gdzie za pre order wychodzi np £32.74 w base.com- taniej niż kupno używki + dlc.  ;)

Edytowane przez Gr4ndy
Link to post
Share on other sites

Ja chcę grę po polsku (przynajmniej sprzedam jak ogram) a zamawiając z UK jest loteria co się dostanie.

Nie kolekcjonuję gier a w 99% tytułów w które już grałem nie zagram po raz drugi, bo to najzwyczajniej w świecie nudne.

Ten 1%, to miedzy innymi Wiesiu, Skyrim... (ogólnie RPGi)

Niestety HZD to niby RPG, ale dość specyficzny pod względem odkrywania nowych miejsc. Jak zdobędziesz platynę, to drugie podejście może być mało "odkrywcze", bo już wszystko widziałeś. Co innego Wiesiek, Skyrim. Za każdym razem jak grałem w te tytuły ponownie, to zawsze odkrywałem jakieś nowe miejsca i to jest fajne. Nie tylko historia, ale i eksploracja świta. 

Po za tym gry do których miałbym wracać, wolę w wersji cyfrowej, bez żonglerki płytami.

Pudełek też już nie kolekcjonuję, wszystkie moje boxy po grach na PC wylądowały na strychu po ostatnim remoncie.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Ja tytuł ogrywam od niedawna, też wcześniej odwiedziłem Egipt i podobnie po uruchomieniu gry - no fajnie, ale żeby tak ohować i ahowac to bez przesady. Jednak czym więcej gram, tym bardziej grafika mi się podoba.

Taki pytanie bo zbliżam się powoli do końca wątku głównego - zadania z Frozen Wilds mogę robić po wątku głównym (bez ng+)?

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Po 47h 80% podstawki za mną i nawet nie myślę o zagraniu w cokolwiek innego (poza Frozen Wilds) - zostało mi 10 trofeów do wbicia platyny, wszystkie znajdźki dawno zebrane, a każda maszyna ubita (miałem problem, bo dopiero dzisiaj, po popchnięciu wątku głównego, zaliczyło mi Rock Breaker'a - wcześniej utłukłem co najmniej 3 + 2 corrupted). Jedynym problemem wydają się być próby na czas, chociaż 3 mam już zaliczone na Blazing Suns.

Link to post
Share on other sites
Jedynym problemem wydają się być próby na czas,

 

One nie są aż tak trudne. Kilka, kilkanaście prób na każdą i da się zrobić wszystko na złoto. Szczególnie, że kawał gry za Tobą i powinieneś mieć już dość dobrze opanowaną każdą broń.

Pierwsze podejścia, to obserwacja i planowanie, kolejne to już walka z czasem i tak aż do skutku :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...