Skocz do zawartości

[PS4/PC] Horizon Zero Dawn


  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

Zamawiał już ktoś? 

Jeśli kupowaliście coś ostatnio w Avans, to możecie kupić grę za 229zł + 2zł za płatność 'przelewy24' z darmową wysyłką.

Po dodaniu opinii na Opineo.pl otrzymacie kupon rabatowy 20zł na zakupy powyżej 200zł a od 99zł wysyłka kurierem jest darmowa.

Link to post
Share on other sites

Ja zamawiałem w MM, dali mi jakąś zniżkę w ramach konta premium i ogólnie wyszło 224zł. Jeszcze będę próbował wyciągnąć zniżkę za zakup steelbooka 20zł bo widziałem, że odliczają w niektórych sklepach przy zakupie gry. Więc jak dobrze pójdzie to kupię za 204zł :P

 

Z EK jak i limitki nic nie wyszło bo ostatecznie wszystkim anulowali...



  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tylko wiesz - jakbyś np. Ty czy ja dostał grę za free przed premierą to być może byś  napisał kilka zdań na jakimś forum, gdzie przeczytałoby posta kilkadziesiąt osób i w najlepszym wypadku skłoniłoby to do zakupu kilka z nich. Taki celebryta ma "trochę' większą widownię więc szansa, że nakłoni do kupna sporo osób jest duża, tym bardziej przed premierą, kiedy to dostęp do gry jest ograniczony wiec i hype większy.

Ja sam do gry podchodziłem sceptycznie (nie kręciły mnie dino mechy), ale właśnie materiały na YT mnie zaciekawiły i jak w końcu ogram najgorętsze exy na ps4 to na pewno zakupie.

Link to post
Share on other sites

A jak gra prezentuje się na standardowym PS4 ? Słyszałem, że różnica między wersją na PS4 OG i Pro jest na tyle duża, ze warto zainwestować w Pro, ale kupowanie go mi się jakoś nie widzi :/

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Specjalnie kupuje PS4 + HZD. Obejrzalem troche i wydaje sie byc nawet spoko, są wady no ale cóż nie ma ideału :P

Poczekaj kilka dni z zakupem, bo będzie duża promocja na konsolę Playstation 4 Slim i pakiet Playstation 4 Slim + Horizon. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...