Skocz do zawartości

[PS4/PC] Horizon Zero Dawn


  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

  • 11 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

O takiej cenie to raczej można zapomnieć :P Teraz już w obecnej cenie praktycznie nigdzie nie ma bo wyprzedana  a na alledrogo pojawiają się aukcje z ceną w okolicach 800zł xD


Wersja PL z pokazów

 

Ostatni raz tak się jarałem przed premierą W3, czekam z niecierpliwością  8-)

Link to post
Share on other sites

Ostatni raz tak się jarałem przed premierą W3, czekam z niecierpliwością  8-)

Właśnie widziałem, że zamówiłeś pre-order i się zdziwiłem. Myślałem, że mamy podobne gusta sądząc po fascynacji Wiedźminem :D

 

Zaczekam na recenzję, ale gameplaye, które zobaczyłem jakoś mnie nie przekonały. O ile graficznie i pod względem mechaniki rozgrywki nie wygląda to źle to mapa wydaje się dość mała, duża powtarzalność assetów, c&p npctów (w w3 też to było, ale nie tak widoczne), ale najbardziej zniechęciły mnie sekwencje przerywnikowe - miałkość dialogów, statyczność, kiepski VA i woskowość postaci. 

 

ta cutscenka to jest jedna z najgorzej zrealizowanych rzeczy jakie widziałem w grach https://twitter.com/Nibellion/status/826088858810998785

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Na recenzję oczywiście zerknę ale tylko pobieżnie. Ostatnio w ogóle jakoś unikam wszelkich recenzji, materiałów z gier bo później nie ma takiej frajdy z grania jak się wszystko wie. ;) Co do pre-ordera to taki trochę spontan, dlatego wziąłem opcje z zapłatą w sklepie. Jak w reckach nie będą zbytnio po niej jeździć to wezmę w innym wypadku po prostu zrezygnuję. Chociaż jak na razie nic nie wskazuje na to żeby była to kiepska gra.  8-)

Link to post
Share on other sites

Czekam na to jak ja zbawienie. Lubię klimaty postapo, przeszedłem Mad Maxa na ps 4, wszystkie fallouty od części 1 wzwyż, długo grałem w borderlands. To taki nieco inny świat postapo ale ryje mi to beret, a jeszcze The Last Of Us 2 zapowiedzieli :huh: :o

 

Też lubie post apo, ale nie lubię jak jest nasrane robotami na prawo i lewo. Ogólnie wiadomo... fallout 4 był mocno średni, to tak taki "automatron", mnie znów strasznie męczył

 

 

 

Na recenzję oczywiście zerknę ale tylko pobieżnie. Ostatnio w ogóle jakoś unikam wszelkich recenzji, materiałów z gier bo później nie ma takiej frajdy z grania jak się wszystko wie. ;) Co do pre-ordera to taki trochę spontan, dlatego wziąłem opcje z zapłatą w sklepie. Jak w reckach nie będą zbytnio po niej jeździć to wezmę w innym wypadku po prostu zrezygnuję. Chociaż jak na razie nic nie wskazuje na to żeby była to kiepska gra.  8-)

 

 

Dlatego zawsze jak coś oglądam lub nawet przypuszczam, że coś moze zaraz być/jest spoilerem, to od razu przewijam lub opuszczam post/wypowiedź czy cokolwiek to jest.

 

 

Ile czasu po premierze używane  gry na ps4 spadają z ceny na tyle aby się jako tako ustabilizować :P ?

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

 

 

[quote name="DyndaS" post="2312747" timestamp="1485979216"

 

 

Ile czasu po premierze używane gry na ps4 spadają z ceny na tyle aby się jako tako ustabilizować :P ?

 

 

Różnie, zazwyczaj około pół. roku i kosztują poniżej stówy ale są wyjątkowo głównie chodzi o tytuły dobrze. oceniane w. necie i prasie oraz głośne tytuły taki fallouta 4 kiedy heh du*y nie urwał w niecały rok po premierze widziałem po 110 zł.

osobiście ja mam z 6 gier które wymieniam głównie na game Trade. pl I mogę polecić ten portal do wymiany z innymi ludźmi

 

 

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...