Skocz do zawartości

W co tu zagrać?


Recommended Posts

Witam,

 

Zbliżają się wakacje :) W końcu nazbierałem kasę na sprzęt.

Mam i5-2500K, póki co tylko 4,7 GHz ale będę próbował podkręcić wyżej.

6 GB RAM 1333 MHz.

P67-UD5

Sapphire R9 290 Tri-X, przyjdzie mi w tym tygodniu.

No i teraz mam zaległości.... W jakie tytuły polecacie mi pograć, tak od roku 2012-2013 do teraz które wyszły?

 

Na pierwszy ogień będę jechał z Wiedźminem 3 i Lords of the Fallen, no i Dying Light.

Edytowane przez BumCykCyk
Link to post
Share on other sites

GTA V, FAR CRY 4, Metro LL (Redux?), Wiesiek 3, Call of Duty AW, Dragon Age Inkwyzicja. to najlepsze gierki w jakie gralem (kolejnosc przypadkowa choc nie ukrywam ze Witcher gniecie wszystko) odkad sprawilem tez sobie sprzet. pzdr

Edytowane przez Buryxon
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Szachy są bardzo przyjemną grą i ją lubię :) Kiedyś nawet byłem na zawodach.

Ale tutaj mi akurat chodzi o gry komputerowe do których żeby pograć na najwyższych ustawieniach trzeba mocnego sprzętu :)

 

A szachy i gry z kurnika wyszły trochę wcześniej niż nawet ja się urodziłem :)  I z nimi zaległości nie mam.

Edytowane przez BumCykCyk
Link to post
Share on other sites

W sumie sporo Ci na tym pójdzie ;) Sama jednak polecę grę, która nie wymaga praktycznie żadnych wymagań sprzętowych a mnie na przykład wciągnęła jak żadna inna. Konkretnie ta gra - na pewno masz w niej większą adrenalinkę bo jednak masz świadomość,że po drugiej stronie nie siedzi komputer ale żywy człowiek. 

Link to post
Share on other sites

Każdemu kto ma problem z wyborem,polecam po prostu szachy...... :)

Konkretnie chessmastera lub fritz  :D bo inne pecetowe odsłony szachów lekko mówiąc kuleją, no a jak w prawdziwym życiu z doborem oponenta jest to każdy kto grywa w szachy wie :)

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No po co Ci gry na mocniejszy sprzęt skoro wyżej wymienione i tak będziesz obcinał z detali? chcesz pograć w dobre gry czy porobić benchmarki? No mi ciężko wymyślić grę która ma jeszcze wyższe wymagania niż Metro LL, AC unity, Dying light czy Wiesław 3, i tak już tych gier nie wymaxujesz na 2500k i R9 290 tylko MSAA off, zbić trzeba będzie cienie czy ograniczyć odległość rysowania detali, wiem bo mam podobny komp i grałem we wszystkie wyżej wymienione, nie wiem jak masz ochotę na mały pokaz slajdów to proponuje odpalic na tym kompie crysis 3 w ultra z msaa na max a najlepiej w 4k

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No po co Ci gry na mocniejszy sprzęt skoro wyżej wymienione i tak będziesz obcinał z detali? chcesz pograć w dobre gry czy porobić benchmarki? No mi ciężko wymyślić grę która ma jeszcze wyższe wymagania niż Metro LL, AC unity, Dying light czy Wiesław 3, i tak już tych gier nie wymaxujesz na 2500k i R9 290 tylko MSAA off, zbić trzeba będzie cienie czy ograniczyć odległość rysowania detali, wiem bo mam podobny komp i grałem we wszystkie wyżej wymienione, nie wiem jak masz ochotę na mały pokaz slajdów to proponuje odpalic na tym kompie crysis 3 w ultra z msaa na max a najlepiej w 4k

 

Age of empires III mam, grałem ostatnio z kolegami :)

 

jarnuszkewicz, pytałem coś na mocniejszy komp jeszcze, nie od mojego, tylko coś innego niż szachy.... w co nie mogłem pograć na słabszym sprzęcie. ehh.... Czytaj ze zrozumieniem proszę Cię.

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...