Skocz do zawartości

Śmierdzący problem


Recommended Posts

Temat na poważnie z góry uprzedzam. Jak powiedzieć ładnie koledze, żeby mył zęby zmieniał częściej ubranie i zainwestował w szampon antyłupieżowy? Problem natury korpo więc zmiana miejsca nie wchodzi w grę... czasem zastanawiamy się czy coś zdechło czy to może kolega zaszczycił nas swą obecnością.

Link to post
Share on other sites

Ktoś w otoczeniu. Bardzo dobry kumpel, w gimnazjum jeszcze, w 1 klasie, dodatkowo chodził w zniszczonych dresowych spodniach, niestety to przez sytuację finansową jego rodziców :/ Smutne dla mnie to było. Nauczycielka języka polskiego była nieraz tym poirytowana i raz nawet wybuchnęła, nie mówiąc bezpośrednio do niego, zachowując kulturę i dystans, ale w skrócie że jak ten ktoś się za siebie nie weźmie to go weźmie za fraki i go sama umyje.

 

Ah, co do nauczycielki, w owym gimnazjum, moja matematyczka śmierdziała tak, że w pierwszej ławce nikt nie chciał siedzieć (a musiał, klasa była mała) bo nie dało się wytrzymać bez zatykania nosa. W cieplejsze dni jej ubranie było natomiast podzielone na obszary suche i mokre, hmm myślę że wiecie o co chodzi :) A ona widząc nasze niezadowolenie, sama się śmiała do siebie i z głupim uśmiechem mówiła że to pewnie z obiadów tak znów śmierdzi. Te powiedzonko przeszło w naszych strefach do legendy, że tak to ujmę. Jak teraz coś gdzieś śmierdzi to jeden z kolegów który kiedyś chodził do tego gimnazjum co ja żartuje sobie "to pewnie z obiadów". ehh, i te napisy na ścianach "Bunia śmierdzi". Fajny pseudonim miała wśród uczniów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...