Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam ,tak jak w temacie jaki polecilibyście zasilacz do 200zł.Sam na zasilaczach się nie znam ale mam nadzieję że da rade kupić za ta kwotę cos sensownego.Wiem ze te tematy były już poruszane za co z góry przepraszam ale zawsze jest najlepiej kiedy zasilacz dopasuje sie do reszty sprzętu.Moja "reszta sprzętu":

Dysk 500gb

Ram 8gb

Procesor fx4300 4x3,5

Karta graficzna Nvidia 650ti boost/Radeon R7 260x 2048mb

Myślę że to już wszystko..Z góry dziękuję za pomoc

Edytowane przez maniek2103
Link to post
Share on other sites

I myślisz że wszystko będzie grało bez żadnych problemów i będę mógł sobie grać dlugo dlugo nie martwiąc sie o to ze zaraz spala mi się kolejne części ?Dajesz mi tak jakby gwarancję słowną albo co myślisz o tym http://allegro.pl/thermaltake-hamburg-530w-zasilacz-atx-i5219314532.htmltez wydaje sie byc niezły i tani

Edytowane przez maniek2103
Link to post
Share on other sites

I myślisz że wszystko będzie grało bez żadnych problemów i będę mógł sobie grać dlugo dlugo nie martwiąc sie o to ze zaraz spala mi się kolejne części ?

 

Tak, taki 500W zasilacz przy twoim zestawie nawet nie będzie obciążony do połowy jego całkowitej mocy.

 

albo co myślisz o tym http://allegro.pl/thermaltake-hamburg-530w-zasilacz-atx-i5219314532.htmltez wydaje sie byc niezły i tani

 

No nie wygląda źle, pewnie coś podobnej klasy jak wyżej wymieniony tyle że nie jest modularny.

Edytowane przez sixtyone
Link to post
Share on other sites

"modularny" możesz rozjaśnić nie lapie troche przy zakupie trzeba zwracać na to uwagę?

 

W zasadzie to semi-modularny, oznacza to wygodne odpinane okablowanie. W semi-modularnym są wszystkie kable odpinane oprócz podstawowych wiązek 24pin i 4+4pin, z małymi wyjątkami gdyby ktoś się czepiał. Zasialcz w pełni modularny zaś ma całe okablowanie odpinane ale to już nie w tym segmencie cenowym.

Ten zalinkoway zasilacz jest z okablowaniem przymocowanym na stałe.

Edytowane przez sixtyone
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...