Skocz do zawartości

Używany telefon (Android) 700zl +


Recommended Posts

  • TELEFON DLA KOBIETY
  • Budżet: +/- 700 zł
  • Gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu: UŻYWANY olx allegro
  • Nówka czy używka: Używany
  • Preferowany rozmiar wyświetlacza: 4-4,7" - nie więcej. Telefon dla KOBIETY
  • Preferowany system mobilny: Android, Lumie wybrednej kobiecie się nie podobają.
  • Do czego będę używać urządzenia: Przede wszystkim media społecznościowe (FB, Snap, itp.) i szeroko pojęta komunikacja ze światem (maile, Messenger, SMS), a także przeglądanie internetu. Dość często też korzystanie z Youtube'a.
  • Moje najważniejsze wymagania: Płynne działanie, dobry wyświetlacz. Dobrze by było gdyby był jeszcze na gwarancji. Systemami customowymi mogę się pobawić.

     

     

     

    Telefony, które jaśnie Panią interesują to : HTC One m7...

    i to w sumie na tyle. Z1 compact jest zbyt gruby, asusy mają grube ramki... Lumie brzydkie (Nie mówiąc już o samsungu). Problem polega na tym, że sam używam Note3 i wiem jak Android potrafi się udławić szczególnie z nakładką Samsunga, dlatego trudno mi nawet spojrzeć na telefony z 1gb pamięci RAM. Mi się skończyły pomysły, pomożecie? :D 

Link to post
Share on other sites

Za 800 to już kupisz G2 w idealnym stanie który jest lepszy od HTC praktycznie pod każdym względem

 

Gdyby to chodziło o mnie - pewnie, jest lepszy. Ale ma 5,2 calowy ekran który całkowicie ten sprzęt dyskwalifikuje.4,7 to jest chyba największy z możliwych a najlepiej gdyby był to telefon rozmiarami zbliżony do HTC HD2 :) Uroki bycia kobietą, mają bardzo małe kieszenie :D

Link to post
Share on other sites

No to popatrz sobie na rozmiar zlsamego urządzenia. HTC ma duże ramkiWymiarySzerokość. Htc ma 68.2 a G2 70.9

Długość. Htc 137.4 a G2 138.5

Do tego G2 jest cieńszy. Mają bardzo zbliżone wymiary wynika z tego

 

Nie ? Ja jakoś kupiłem w zeszłym roku chyba to był grudzień, idealnego bez najmniejszej ryski za 800 z połtoraroczną gwarancją. Bez brandu kupiony w rtv euro agd. Trzeba na olx poszukać i czekać na okazje i nie brać z komisów bo zdzierają

Tata też za tyle kupił i to wcześniej niż ja

Można ? Można

Więc nie pisz głupot kolejny raz

 

Edytowane przez dawid0032
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/htc-one-32-gb-lte-jak-nowy-i5448258706.html

http://allegro.pl/hit-telefon-htc-one-801n-32gb-2gb-4x1-7ghz-fv23-i5445947402.html

 

A może spodoba się

 

http://www.x-kom.pl/p/245201-smartfon-telefon-fablet-honor-cherry-mini-4c-dual-sim-czarny.html


No to popatrz sobie na rozmiar zlsamego urządzenia. HTC ma duże ramkiWymiarySzerokość. Htc ma 68.2 a G2 70.9 Długość. Htc 137.4 a G2 138.5 Do tego G2 jest cieńszy. Mają bardzo zbliżone wymiary wynika z tego Nie ? Ja jakoś kupiłem w zeszłym roku chyba to był grudzień, idealnego bez najmniejszej ryski za 800 z połtoraroczną gwarancją. Bez brandu kupiony w rtv euro agd. Trzeba na olx poszukać i czekać na okazje i nie brać z komisów bo zdzierają Tata też za tyle kupił i to wcześniej niż ja Można ? Można Więc nie pisz głupot kolejny raz

pokarz mi aukcję albo na olx zanim zaszczekasz...

Link to post
Share on other sites

Szczeka pies Ty chamie i prostaku. Ja Cie nie wyzywałem ani nic. I zalecam popracować nad ortografią bo pokaż pisze sie przez ż a nie rz

Nie mam czasu teraz szukać. Po co miałbym kłamać że za tyle kupiłem i ojciec też ? Jaki by to miało cel ? Wytłumacz mi

Bo ja żadnego interesu nie mam w tym czy kupi HTC czy LG. Pisze na moim przykładzie jak było i za ile

 

Edytowane przez dawid0032
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No dokładnie. A rozmiar ekranu na plus G2 i to znaczny. Fenomenalnie wygląda ten ekran z cieniutkimi ramkami. Htc ma znowu te bardzo dobre głośniki ale ile to sie słucha na tych z telefonu

Patrząc na rozmiar to trzeba patrzeć na rozmiar samego urządzenia bo niektóre właśnie mają te ramki grube i są znacznie większe od innych

No Z3 compact to bardzo dobre urządzenie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...