Skocz do zawartości

FALLOUT NV


Recommended Posts

mam wersję z wszystkimi dodatkami i nie zauważyłem jakiś rażących bugów

Ja tak samo. Skończyłem parokrotnie i nie było żadnych bugów.

 

Jednak po necie krążą skargi, więc coś musi być na rzeczy. Może gra wrażliwa jest na pewne konfiguracje sprzętowe. Fallout NV też grymasi na kartach Nv.

Link to post
Share on other sites

Ponoć NV miało masę błędów, ale wyszły już chyba 3 aktualizacje naprawiające kolejne bugi. Ja u siebie zauważyłem taki myk, że jak włączam dźwięk DS3D w opcjach Xonara, to gra wywala do pulpitu po próbie rozpoczęcia nowej gry albo kontynuowania uprzednio zapisanej. Musiałem też dodać plik startowy NV do listy wyjątków kodeku video i audio z paczki k-lite. Oprócz tego zdarzają się szarpnięcia animacji, ale nie jest to bardzo uciążliwe i pewnie zależy od tego, jak wydajnym sprzętem kto dysponuje.

Niewiele gry jak dotąd przeszedłem, ale wnioski mam takie:

1. Nie widzę dużej różnicy pomiędzy F3 a NV na korzyść tego 2.

2. Gra jest absolutnie warta poświęconego jej czasu.

Link to post
Share on other sites

a ja po przejściu F3 z dodatkami czuje się zagubiony trochę w NV. Za dużo tutaj wszystkiego. Jakieś rozbieranie naboi, robienie leków. Dodaje to takiego smaczku, ale tego jest trochę za dużo... Chociaż sama gra jest naprawdę fajna, to jednak coś nie do końca mnie fascynuje Las Vegas.. Osobiście bardziej podobały się tereny waszyngtonu i krypty 101 :)

Link to post
Share on other sites

a ja po przejściu F3 z dodatkami czuje się zagubiony trochę w NV. Za dużo tutaj wszystkiego. Jakieś rozbieranie naboi, robienie leków. Dodaje to takiego smaczku, ale tego jest trochę za dużo... Chociaż sama gra jest naprawdę fajna, to jednak coś nie do końca mnie fascynuje Las Vegas.. Osobiście bardziej podobały się tereny waszyngtonu i krypty 101 :)

Ty się ciesz, że dziś jeszcze wychodzą tak rozbudowane gry bo coraz mniej jest takich gier.
Link to post
Share on other sites

@Mixtape ciesze się i to mocno :) Tylko mówie że osobiście potrzebuje jeszcze sporo h grania żeby przyzwyczaić się do tego wszystkiego. I gdy zaczynałem grać w F3 to tak troche bardziej intulicyjnie wszystko robiłem :) Ale cieszy mnie to że powstają tak świetne gry, a nie cod BO który jest 3 czy 4 grą na tym samym silniku, na tej samej zasadzie tylko mapy na których się poruszamy zostały zmienione... :/

Link to post
Share on other sites

no jak chcesz pograć jeszcze w inne świetne gry a masz 100 zł na wydanie to polecam two worlds 2 gra wymiata masę misji duże mapy, fajne rozwijanie postaci, upgradowanie broni i pancerza do tego świetna grafika (tylko trzeba zmniejszyć bloom bo jasność wali po oczach) ekstra granie na ekranie:):/ jeszcze mam z tydzień albo dwa grania i już czekam na przesyłkę z kolejną grą bo kupiłem neverwinter nights 2 za 6 zeta:):)

Link to post
Share on other sites

No, 3 raz przeszedłem Fallout'a 3 panowie!

 

Czas na coś nowego bo chwilowo nie mam nic do roboty więc mogę popykać ;) Zastanawiam się właśnie nad NV, a może pogram w coś odmiennego lub sam napiszę taką gierkę przy odrobinie wolnego czasu?

 

Polecacie coś konkretnego czy na razie lepiej poczekać i poprogramować sobie w oczekiwaniu na jakiś tytuł?

Link to post
Share on other sites

Zamiast się kłócić o to czy gra jest dobra, czy nie, lepiej doradźcie czym najlepiej strzelać w roboty. Wypuściłem się na południowy wschód od Nipton i w pobliżu opuszczonego poligonu zaatakowała mnie fest grupa robotów. Jestem pewny, że jest tam kolejna lokacja, niestety nie mogę się przebić przez te blaszaki. Jestem na początku gry. Dopiero wybieram się do Novac, postać 10 lvl.

Z góry dzięki i pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Gram właśnie w niedawno zakupionego F3. Moim zdaniem gra jest bdb, ma ciekawe questy i bardzo dużo niespodzianek ukrytych przez twórców(np. akcja z misiem i behemotem, firelance ...mnóstwo tego)!

Klimat też mi odpowiada, pomimo że jestem fanem fallouta 1&2(zresztą kto grał, ten szybko odczuje różnice). Jedyne co mnie wk%$#*a to że gra się czasami wysypuje(tak, tak konsole czuć z daleka...).

Powiedzcie mi które dodatki do f3 najbardziej wciągają. Może ze 2 dokupię, bo szkoda $ na więcej.

Trzeba ją spożytkować i zaopatrzyć się w NV. ;)

Pozdro dla fanów F.

Link to post
Share on other sites

Znalazłem tam działko Tesli. Niestety póki co nie mam do niego amunicji. Muszę przyznać, że arsenał broni w grze jest imponujący. Każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Niedługo wbijam do Vegas na spotkanie z Benny'm. Mam 20 lvl.

Pzdr

 

Kolego, może to wiesz ale wolę napomnieć żebyś się tak jak ja nie zdziwił, maksymalny lvl to 30 więc dysponuj mądrze punktami żebyś potem nie żałował że nie wykręciłeś sobie na maksa którejś umiejętności.

Link to post
Share on other sites

Powiedzcie mi które dodatki do f3 najbardziej wciągają

Moim zdaniem najlepszy jest Point Lookout a na drugim miejscu Mothership Zeta.

Najmniej podobała mi się The Pitt.

Follout NV od tygodnia leży w folii na półce. Niestety na razie nie mam czasu. Ale jak zacznę to wsiąknę na pół roku.

Link to post
Share on other sites

:/ tylko 30leveli? To dobrze wiedzieć przed dotarciem do niego :D

Dawid, co Ci się w F3 nie podobało? Ja za pierwszym razem wyłączyłem po 30 minutach bo jak chciałem wyjść z Megatony to mi się gra wysypywała(to była premierówka, bez żadnych patchy bo chyba wtedy jeszcze nie było ;))

A teraz gram i gram. Jeszcze plus jest taki, że Radek mi się przy niej nie wysypuje ;)

Link to post
Share on other sites

ściągasz moda i masz nielimitowaną ilość leveli mod z fallouta 3 działa też w nv:);)

plik z neta nazywa się Level_100_cap-359 jak coś to pisz na pw maila to Ci wyślę

ja teraz rozkoszuję się two worlds 2 wyszedł niedawno patch i gra smiga pod dx10 i wygląda miodzio nasi rodacy odwalili kawał dobrej roboty bo jest fajny watek główny a ilość dodatkowwch misji po prostu powala na kolana nie żal wydania 99 zł na taki hit:):/

teraz czekam na dead space 2 i oczywiście dungeon siege 3:):D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...