Skocz do zawartości

FALLOUT NV


Recommended Posts

Witam chyba nie ma żadnego tematu o nowym falloucie więc pozwolę sobie założyc a może rozwinie sie ciekawa dyskusja ja mam pierwsze pytanie.Czy gdy mamy towarzysza dajmy na to mam tego ghula raula jak go zostawię gdzieś w jakimś miejscu to bonusy z nim związane będą cały czas na mnie działały? czy koles musi cały czas ze mną biegac aby one działały??? ogólnie co sądzicie o tej grze?

Link to post
Share on other sites

15 min gry i podziękowałem produktowi.. Brzydka, oczopląsu można dostać przy przeszukiwaniu budynku, bardzo kiepski system strzelania - niby fps ale nawet do pięt nie dorasta innym fps'om ..

Brak talentów i perków takie jakie były w 1-2, połączenie broni lekkiej z wielką = guns...

Lubię grać ale w takie gó** nie lubię się babrać, a uwierz mi, bardzo dużo gier ogarnąłęm. Pozdro

Link to post
Share on other sites

Jak nie fpsem? a co to jest? Z góry na to patrzysz? Zza pleców? Ogarnij worka. Rpgiem? Tyle w tym rpga...

 

---

 

no juz po tym komentarzu wiadomo jaki z niego gracz hehe każdy lubi co innego

dla mnie gra mimo problemów ma swietny klimat i grafika to nie wszystko chociaż u mnie na max detal 1680x1050 wygląda całkiem całkiem

A ty myślisz że większość tutaj patrzy na grafike? Ja mam w piź.. grafike, dla mnie najważniejsze jest to aby gra przyjemność i żebym się przy niej relaksował.

Jeżeli gra mnie wciąga, daje mi z tego satysfakcję to gram a jak nie to wypie*am ją. Proste.

 

Jest jeszcze 1 sprawa. Albo się gra lub udaje że się gra.

Granie - czynność, która daje przyjemność i nie pozwala się oderwać od monitora.

Udawanie że się gra - grasz bo musisz, nie masz co ze sobą zrobić, twoje życie to komputer i ponury świat z nim związany.

Link to post
Share on other sites

Któż tu skłania do zmiany zdania. A w falloucie nie rozwijam postaci, nie mam inf, zadań głównych i pobocznych, nie odgrywam roli, decyzje nie mają wpływu na otoczenie i w ogóle tylko chodzę w trybie FPS i strzelam, tak? Sam Molyneux często mówił, że Fable to nie jest typowe RPG, Fable 3 w ogóle nie nim nie będzie, mimo że będzie zawierało wszystkie cechy, o których pisałeś. TES: oblivion to też pewnie nie jest rpg wg twoich kryteriów? Fable to ACTION RPG, a nie RPG, a jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy nim, a klasycznym RPGiem to faktycznie dalsza dyskusja nie ma sensu.

Link to post
Share on other sites

Powiem tak , GRA KOZAK!!!!!!!!!!

 

Ostatnio tak mnie wciągną Mass Effect 2, gierka jest świetna, dzieciakom patrzącym tylko na grafę mogę na wstępie podziękować.Nie dość że bardzo długa, gram 27h i chyba z połowę questów dopiero wykonałem, świetna ścieżka dzwiękowa i ten niesamowity klimat "post nuclear" Po prostu cud-miód.Fani Morrowinda i Obliviona będą zachwyceni.Dla mnie 9/10 ze względu na masę drobnych błędów.

Link to post
Share on other sites

Ahh chciałbym w to zagrać!!! F3 miałem, i bardzo fajne ale po wejściu do megatony już nie mogłem stamtąd wyjść :D(FC) A wtedy miesiąc byłem bez internetu czyli bez żadnych patchy, a grę musiałem oddać i się w końcu zdenerwowałem i wyrzuciłem ją :)

Teraz może załatwię sobie jeszcze raz, tylko ciekawe jak mi pójdzie na 6100...

 

Ale Vegas prezentuje się świetnie, i gdy w końcu będę miał mobo/kartę to muszę ją mieć

 

BTW Nazwę tematu proponuję zmienić na Fallout New Vegas, bo NV jakoś średnio wygląda :wariat:

Link to post
Share on other sites

Dual Core 2.0GHz or equivalent processor " 2GB Ram " 10GB free HDD Space " NVIDIA GeForce 6 series or ATI x1300 series video card, or equivalent In addition, the game requires access to Steam. More info on Steam is available online at http://store.steampowered.com/

 

Więc jest szansa :wariat: , wyszły pacze do NV, może nawet jakieś specjalne konfigi powstały na Low FPS.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...