Skocz do zawartości

Telefon za +/- 700 zł


Recommended Posts

Witam. Mam zamiar zmienić telefon i planuję przeznaczyć na ten cel ok. 700 zł. Także proszę o pomoc w podjęciu decyzji. :)

  • Budżet: +/- 700 zł
  • Gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu: Sklep internetowy/allegro
  • Nówka czy używka: Nowy
  • Preferowany rozmiar wyświetlacza: 4-4,7"
  • Preferowany system mobilny: tylko nie Windows
  • Do czego będę używać urządzenia: Przede wszystkim media społecznościowe (FB, Snap, itp.) i szeroko pojęta komunikacja ze światem (maile, Messenger, SMS), a także przeglądanie internetu.
  • Moje najważniejsze wymagania: Aktualny system, dobre wykonanie i płynne działanie.

Myślałem o:

  • iPhone 4S (rozmiary wydaje się do przyjęcia - bawiłem się nim trochę)
  • LG G3s
  • Motorola Moto G 2 LTE
Edytowane przez Synek.
Link to post
Share on other sites

Jasne że nie. Kolega chyba myślał o tych z allegronale to niestety jakiś badziew refubrished z chin bez gwarancji w dodatku albo używane

 

Na Twoim miejscu wybierałbym właśnie między tym LG i Motorolą.

4s to już stary model z 2011 roku. Mały ekran do przeglądanie portali nie będzie wygodny. Do tego te nowe co ludzie podostawali na przedłużenie umowy mają tylko 8gb wbudowanej pamięci. Kiepsko

 

Wiem że chcesz nowy, ale rozważ używanego G2 w idealnym stanie. Wydatek około 800 zł ale naprawdę warto. Sam go mam i to świetne urządzenie. Tą Motorole i G3s to bije w każdej kategorii. No ale to już musisz się zastanowić czy chcesz używanego

Link to post
Share on other sites

 

 

Polecam HTC One M7

Pomijając fakt, że nie ma szans dostać nowego HOM7 w tych pieniądzach, to w cenie tego telefonu znajdzie się kilka innych, lepszych telefonów.

 

 

Autorze, rozumiem, że do Windowsa Cię nie przekonamy. Rozumiem też, że podobnie będzie ze sprzętem używanym.

Jeśli się nie mylę i Windows oraz "używki" odpadają, to w tej cenie możesz poszukać Motoroli G 2gen lub LG G3s. Samsung w tej cenie nie ma nic ciekawego, podobnie jak Sony. LG ma jeszcze Spirita i Magnę, możesz zerknąć.

Link to post
Share on other sites

Pomijając fakt, że nie ma szans dostać nowego HOM7 w tych pieniądzach, to w cenie tego telefonu znajdzie się kilka innych, lepszych telefonów.

 

 

Autorze, rozumiem, że do Windowsa Cię nie przekonamy. Rozumiem też, że podobnie będzie ze sprzętem używanym.

Jeśli się nie mylę i Windows oraz "używki" odpadają, to w tej cenie możesz poszukać Motoroli G 2gen lub LG G3s. Samsung w tej cenie nie ma nic ciekawego, podobnie jak Sony. LG ma jeszcze Spirita i Magnę, możesz zerknąć.

Nie chcę się wykłócać, ale dużo ofert na allegro za HTC One M7 to około 650zł. Oto jeden przykład: http://allegro.pl/smartfon-htc-one-m7-32gb-lte-1920x1080-24m-gw-pl-i5415427138.html

Link to post
Share on other sites

@Skywing nie wypowiadaj sie lepiej bo piszesz same głupoty i widać że nie znasz ibecnego rynku średniaków

 

Co do G2 mini to to niezła promocja i można sie skusić ale za ok 500 też jest spirit z tymi samymi parametrami i lepszym ekranem hd ale jak nie to G2 mini też jest dobry :) i ma aktualizację też do lollipopa

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

zastanów się czy jednak 5 cali nie będzie dla Ciebie okay? ja mialem wczesniej 4,7 a teraz mam 5 cali i nie widze jakos duzej roznicy
bo jesli Ci przypasuje to za 650 zł NOWY Huawei Honor 4C (Cherry Mini) 8 rdzeni Cortex A53 - 2gb ramu, 5 cali 720p, aparaty 13 i 5 mpix, no dla mnie bomba

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...