Skocz do zawartości

Komputer do gier. Max. 2800 zł. Bardzo proszę o jakieś rady, jestem zielony.


Recommended Posts

Witam wszystkich.

 

Jestem posiadaczem bardzo starego komputera firmy STEP model 207 z procesorem Celeron 1,7 GHz. Latek już pewnie ma 8 lub 9, no ale wciąż chodzi więc plus. Pisząc to chciałem tylko zwrócić uwagę, jak bardzo zacofany jestem w tym 21 wieku w sprawach komputerowych i bardzo prosiłbym o pomoc kogolwiek w wyborze nowego komputera który spełniałby moje oczekiwania. Jak ktoś jest chętny do większej pomocy niż na forum to także zapraszam na moje GG które podałem na samym dole.

 

Do rzeczy:

 

Szukam komputera do gier. Maksymalnie 2800 zł. Ogólnie, tytuły jakie mnie najbardziej obchodziły to: MechWarrior Online, Warthunder, World of Warships, League of Legends, Company of Heroes 2, Hearthstone, Dying Light. No wiadomo, te najbardziej znane tytuły, które jednak już wymagają czegoś porządniejszego niż jakiś stary procek Celeron z 32 bitowym dyskiem   ;)

 

Piszę z prośba o pomoc, gdyż jestem totalnie zielony w tych sprawach. Tzn. na komputerze siedze całymi dniami i nocami już przez wiele lat, więc w znajomości podzespołów nie ma problemu. Większym problem mam z orientacją w dzisiejszych "dobrych" komputerach. Z dobraniem odpowiednich podzespołów do siebie, żeby wszystko pasowało i było w jakiejś porządnej cenie. Tak samo nie wiem czy firmowe są lepsze czy gorsze od zbudowych własnoręcznie. Nie mam pojęcia od czego zacząć... i chciałbym się zwrócić z prośbą, czy mogłaby jakaś osoba mnie bardziej nakierować na jakieś jej sugestię dot. na jakie marki bardziej zwrócić uwagę, lub nawet szczególowo jaki komputer (z linkiem) warto by było kupić, żeby starczył na pare ładnych lat.

 

Prosiłbym też o długotrwałą pomoc. Nie chce zabrzmieć jak ktoś nieodpowiedzialny, lub leniwy, ale po prostu sam sobie z tym nie poradzę. Nie raz szukałem (wiele lat temu) nowych komputerów i niestety nie znalazłem nic czego byłbym na 100% pewien. Dzisiaj przyszła okazja i nadzieja i prosiłbym o jakąś pomoc.

 

Nie pogardziłbym też pomocą na GG, gdyż tam łatwiej jest się porozumieć i kontakt szybszy. Jak ktoś jest skłonny do pomocy to zapraszam! GG: 9509484

 

Pozdrawiam!

Łukasz

Edytowane przez Wenex
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...