Skocz do zawartości

Smartfon do 700zł, Lumia 735?


Recommended Posts

Hej! :)

Szukam jakiegoś telefonu do maksymalnie 700zł. (mój 2 i pół letni Ace 2 powoli nie daje rady :P )

Najbardziej skłonny jestem kupić Lumie 735; ekran HD, posiada LTE, 5mpx z przodu, chyba niezły procesor, 1 gb ramu i Windows Phone o którym słyszałem na prawdę dobre rzeczy  ;)

Najbardziej zależy mi na LTE, ekranie HD i oczywiście, płynności działania.

 

z góry dzięki za pomoc ;)

Link to post
Share on other sites

Ekran w L735 jest jednym z najlepszych ekranów w ogóle - wiele flagowców ma gorszy. Aparaty też sa bardzo dobre. Mamy tez ladowanie Bezprzewodowe i obsługę 128 GB Kart Pamięci. 

 

Ogólnie to jeden z najlepszych telefonów w swojej klasie cenowej warty zakupu.

 

Na Androidzie fajne są LG Spirit czy LG G3s - ale oba mają gorszy ekran niż L735.

 

Jelsi dopuszczasz WP8.1 to Kup Lumie 735 i będziesz zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Ekran w Lumii 735 ma troche inna konstrukcję niz klasyczne OLED'y - ta generacja nie ma charakterystycznego "przejskrawienia" oraz "cukierkowości" kolorów. Obraz jest znacznie bardziej neutralny a równoczesnie czerń jest czarna i w slońcu sprawuje się świetnie.

 

Ekran w Lumii 640 jest też dobry ale do L735 mu sporo brakuje - mam aktualnie oba :) - mogę je też porównać z S4, L920, L720, LG G2 - i L735 wypada znacznie lepiej. Zwlaszcza w słońcu i w poziomie czerni.

 

Zaletą Lumi 640 jest bateria, aparat jest porównywalny, L640 ma też 5 calowy ekran - co dal wielu może być zaletą, L640 ma też Glance Screen. Z kolei L735 ma Ładowanie Bezprzewodowe.. 

 

Jeśli zalezy nam na ekranie to L735 jest najlepsza, jeśli zaś na czasie pracy to L640 wygrywa.

 

Dla mnie idealem był by telefon z ekranen jak L735, akumulatorem z L640, Glance Screen i Ładowaniem Bezprzewodowym :) :)

 

Ja osobiście skłaniam sie ku L735 - jakosć ekranu i Ładowanie Bezprzewodowe - przyzwyczaiłem sie do niego mają L920 i L720 :) - duzo bardziej się przydaje niż Glance Screen :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...