Skocz do zawartości

Czarno-żółty PHANTEKS Enthoo Pro


Recommended Posts

Jedyna plomba jest w miejscu gdzie mocowany jest radiator do płyty, same plastiki są łatwo zdjemowalne, parę śrubek gwiazdek i parę krzyżakowych. Sama farba łątwo schodzi i niezostawia żadnego śladu, samo malowanie jest trochę upierdliwe i warto poćwiczyć bo się różni od nakładania zwykłym sprayem.

Link to post
Share on other sites

Mam w domu ośmiomiesięczne bliźniaki, które niespecjalnie pozwalają mi na wolny czas :D ale sprzęt w nocy poskładałem, dziś dołożę oświetlenie, ogarnę kable bo wszystko na szybko powpinane jest. Do oplecenia zostały mi jeszcze jeden kabel PCI-E i ATX i myślę, że wtedy zrobię zdjęcia całości bo tak to teraz jakoś nie ładnie wygląda, jedne takie drugie takie kable.

Link to post
Share on other sites

Ciężko się dla nowicjusza oplata kable? Bo ceny przedłużek mnie zabijają, może lepiej kupić oplot i samemu pooplatać

Po kilku przewodach ogarniesz sprawę. Dużo z tym pracy nie powiem ale wrażenia bezcenne. Lepiej ale drożej wyjdzie zamówienie gotowych.

Link to post
Share on other sites

Lepiej samemu zrobić, kupić na allegro paracord, jest to odpowiednik "Premium Sleeve", spiłować cienki śrubokręt, użyć spinacza, czy kupić ekstraktor i robić samemu. To nie jest takie trudne, czasochłonne już tak ale i też sporo daje satysfakcji po wykonaniu.

 

Ja kupiłem 15m czarnego i 17 żółtego i to chyba na styk będzie.

Edytowane przez dcieslik
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy aktualne ale ... jak nie zrobiles jeszcze 6pinowego kabla to proponowal bym taki wzor

wtedy wzor na 8pin i 6pin z karty bede wygladaly o wiele ladniej (moim zdaniem)

mala zmiana wzgledem twojego ale efekt bedzie lepszy

kabel wkladasz tymi 'zaciskami' do dolu wiec beda sie lepiej prezentowac

co do 24pin to tak tylko wrzucilem mi sie podoba taki wzor jak ja mam :)

 

http://i.imgur.com/dE2Ux1h.png

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...