Skocz do zawartości

Karta dźwiękowa do AKG K550


Recommended Posts

Z wejściem na mikrofon posiada AudioTrak Prodigy Cube Black Edition , czy Xonar U7, aczkolwiek ta druga trochę za dużo kosztuje.

 

jednak jeśli ci zależy na najlepszej jakości dźwięku, lepiej byłoby się skierować w inny układ, a może nawet sam DAC ale już bez wejścia na mikro.

Link to post
Share on other sites

używanych Titanum HD oraz Xonar Essence STX/ST.

 

obydwie możesz dostać na gwarancji kolejno -350 (THD), 420 (STX/STX) , psuja się rzadko, także bez nadmiernych obaw. 

 

są ,to oczywiście układy stereo bądź 2.1.

Link to post
Share on other sites

używany Titanum HD oraz Xonar Essence STX/ST.

 

obydwie możesz dostać na gwarancji kolejno -350 (THD), 420 (STX/STX) , psuja się rzadko, także bez nadmiernych obaw. 

 

są ,to oczywiście układy stereo bądź 2.1.

 

Chodzi Ci o te karty http://www.soundblaster.com/products/Sound-Blaster-X-Fi-Titanium-HD.aspx

https://www.asus.com/Sound_Cards/Xonar_Essence_STX/ ?

 

Przecież one kosztuję po 800zł i lepiej. Gdzie widziałeś po 400?

Link to post
Share on other sites
Przecież one kosztuję po 800zł i lepiej. Gdzie widziałeś po 400?

tak o te karty ,z używanych miałem na myśli rzecz jasna.

 

THD prezentuje ciepłą barwę , a zaś STX jasną.

 

za 450zł jest jeszcze AIM nowy ale ta karta jeszcze nie jest do końca sprawdzona.

Link to post
Share on other sites

która zagra lepiej ? teoretycznie każda może się okazać dla ciebie najlepsza. Dźwiękowo chyba AIM, za STX przemawia pakiet Dolby, a THD ciepłe, basowe brzmienie oraz CMSS-3D.

 

ja jestem np. zwolennikiem czystego stereo, w dodatku jasnego dźwięku, więc wybór pewnie ograniczyłby się do STX i SC808.

 

te osoby, które chcą ocieplenia, więcej basu w AKG-K550 ,a dobrze im to  robi powinni się kierować właśnie tego typu układy.

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites
A może to wina integry w laptopie?

Może mieć na to wpływ ale to są takie już słuchawki.

Więc taka karta powinna dołożyć basowego brzmienia w słuchawkach? 

tak właśnie powinno być, karta je fajnie ociepli , bas stanie się bardziej wyrazisty ale nie oczekuj ,że THD zrobi z tych słuchawek basowe potworki. 

Link to post
Share on other sites

juz nie produkują jej ale na allegro czasami się pojawia,także cierpliwości, bo warto.Creative, to śmieszna pseudo firma audio , aby nie robić konkrecji dla nowej serii wycofali THD ale podejrzewam, że z czasem coś podobnego na rynek wrzucą.

 

możesz poszukać jeszcze gdzieś , np, inne europejskie sklepy.

Link to post
Share on other sites

karty dźwiękowe psuja się bardzo rzadko, na pewno rzadziej jak np. głupie karty graficzne.Oczywiście zawsze jest jakieś ryzyko ale warto zapytać sprzedawcę wcześniej. Wady w tego typu układach naprawdę mało co się trafiają, szybciej zdenerwujesz się na sterowniki.

 

zapytaj się do jakie oapmy są zamontowane, jak AD797BR co mam podejrzenia, jakie widać na zdjęciu, to  bierz od kopa ,bo to wspaniałe wzmacniacze operacyjne, kreujące świetną przestrzenność.Jedne z moich ulubionych.

Link to post
Share on other sites

jedna jest licytacja, druga "kup teraz" Karta bez oampów i bez gwarancji wara jest 350zł. Według mnie, jeżeli jest brak info o posiadanych oampach, bierz tę standardową ,aczkolwiek na tych zdjęciach mam podejrzenia, iż siedzi tam 2x AD797 i 2x OPA1612/1611, a to byłaby świetna okazja w tej cenie.Karta zagrałaby już bardzo ciekawie.

Link to post
Share on other sites

Dostałem odpowiedź i zdjęcie na którym widać że jest to 2x JRC 2114 D. I co w związku z tym. To ta aukcja "Kup teraz".

Co do aukcji z licytacją to dostałem informację że w zestawie są:

2x: LME 49710NA, 2x 2114D JRC

Edytowane przez Usuri
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...