Skocz do zawartości

Na PC nie da się zainstalować Windy


Recommended Posts

Witam,
Dzisiaj bez większej przyczyny zaczeły się pojawiać na moim Windowsie 7 x64 blue screeny, przy korzystaniu z przeglądarki, włączaniu różnych aplikacji.
Zrobiłem przywracanie systemu i parę innyc czynności ale to nie pomogło.

Postanowiłem przeinstalować system żeby rozwiazać problem, czego juz mi się zrobić nie udało.
W załaczniku zamiesczam screen'y które otrzymałem przy próbie instalacji (bootowanie z płyty).
Zmieniałem dyski z SSD na stary talerzowy, ale i to nie pomogło
Proszę o pilną pomoc

Link to post
Share on other sites

Ciężko powiedzieć w takiej sytuacji co się dzieje bez tych screenow. Ogólnie mogą być różne przyczyny. Przykładowo zasilacz pada, kość RAM pada, albo problem z MOBO tudzież z prockiem. Nie wiadomo jak temperatury. Do tego brak pełnej specyfikacji komputera. Ciężko tak wróżyć z fusów.

Link to post
Share on other sites

nie wiem dokładnie o jakie błędy chodzi podczas instalacji windowsa, ale jeżeli wyskakuje komunikat o włożenie nośnika danych (pendrive, płyta cd/dvd) ze sterownikami oznacza to, że błędnie została wypalona płyta :D (chyba, że jest to oryginalna płyta to wtedy moze byc coś z napędem, albo coś źle ustawione, że błędnie wczytuje) Ja tak często mam jak instaluje windowsa z pena i program do montowania obrazu coś źle zrobi ;)

podaj kody bluescreenów to może jakaś inna przyczyna się znajdzie :P

Link to post
Share on other sites

Późno pisałem i zapomniałem wrzucić, ale nie widzę tutaj opcji wrzucania zdjęć. Pewnie to moje frajerstwo, ale może ktoś napisze gdzie to jest ?

Nie sprawdzałem ramu, procka nie kręciłem, wcześniej miałęm problem z frameworkiem tego dysku ssd, ale doinstalowałem soft i działał ...

Instaluje z płyty, kótra juz była używana na tym kompie wiec jest dobrze wypalona !
 

Edytowane przez Pyskacz88
Link to post
Share on other sites

Na innym kompie nagraj sobie na pena (lub cd) hirens boot cd - na ich stronie wszystko opisane jak po ściągnięciu postępować. Tam będziesz mógł sprawdzić ram, zrobić testy obciążeniowe, sprawdzić dysk etc. Może to da jakieś wyniki, które ktoś kompetentny zinterpretuje. Albo przynajmniej będziesz wiedział w czym problem siedzi. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...