Skocz do zawartości

Wybór Pierwszego Smartfona


Recommended Posts

Lumia 535 jest za 450 zł a 640 za 650 zł , tak więc różnica spora. I może kupię sobie 535, i w między czasie będę odkładać kasę na lepszy smartfon , co miesiąc po 20 zł to powinien być dobrej klasy następny. Nie stać mnie by wywalić prawie 700 stów na telefon jak są inne wydatki. 

Link to post
Share on other sites

wcale nie trzeba wydawać prawie 700 pln. Był na allegro też tańszy, ale nie od firmy. Tutaj masz firmę więc 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny jeśli się nie podoba. A jak nie poinformują cię o tym, a często nie informują to 12 miesięcy na zwrot (art. 27-29 ustawy o prawach konsumenta). Więc lepiej kupować od firmy :) I bierz fakturę Vat:)

 

Lumia 640 lte

 

Teń tańszy

Edytowane przez arrancar
Link to post
Share on other sites

Jakoś nie mam zaufania do zakupów na Allegro.pl , wolę sklep stacjonarny gdzie 535 jest za 450 zł. No i kwestia gwarancji - bliżej mi do sklepu stacjonarnego, niż wysyłać. 

Link to post
Share on other sites

Już czekam do wypłaty 30-go by kupić i zobaczyć to cudo. Kornela a ty też masz ten telefon ? Byłem w serwisie i pytałem się o awaryjność i dowiedziałem się, że nie jest tragicznie - nie mają zbyt często.   

Link to post
Share on other sites

Tak :) w lutym też szukałam jakiegoś prostego i taniego smartfona. Wtedy 535 miała swoją premierę :) jak dla mnie jest idealny. A ja nie mam dużych wymagań. Z aplikacji praktycznie nie korzystam, choć jest ich bardzo dużo. Tylko Internet, smsy, fb i dużo muzyki.

 

Co do awaryjności to też nie narzekam. 535 raczej nie przechodzi kryzysów :D

 

Ekran jest świetny. Mam go ją od 4 miesięcy a nie ma żadnej ryski mimo, że nie mam żadnego ochronnego szkła. Ale szkło kupię do pewności, bo już mi spadła 4 razy...

Link to post
Share on other sites

220 PPI, czyli tyle, ile flagowe telefony... z 2010 roku. Rozumiem, że niektórym ekran może wystarczać, ale nazywanie go "świetnym" (nawet w tej półce cenowej) pozwala wątpić w obiektywność opinii. Przyzwoity, a to i tak dużo powiedziane.

Autorze, może by się tak przełamać i kupić Lumie 735 na Allegro. Wybrać sprzedawcę, który jest sprawdzony i zaoszczędzić nieco gotówki.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ekran w L535 jak na cenę nie jest tragiczny, porównywałem go z konkurencją za 450 zł i była jeszcze gorsza. Pewnie, ze do L735 to bardzo dużo brakuje - ale po pierwsze sklepowa cena L735 jest 2x większa - a po drugie, aqrat :) ekran w L735 jest rewelacyjny w ogóle, sa flagowce, które mają gorszy :)

 

L535 ma rewelacyjny wręcz stosunek Cena / Jakości.

 

Inna sprawa, ze mając 450 zł poszukal bym nówki na Olx.pl czy Allegro i kupił L735 od kogoś kto przedłużył umowę. :) - ALE - jak ktoś chce mieć nowy, sklepowy sprzęt to L535 bedzie bardzo dobrym wyborem. W cenie 450 zł to w zasadzie jebynym sensownym :)

Edytowane przez Ravir
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Lumia 735 -  w Saturnie jest, w Media Maarkt też, w zasadzie w kazdej większej sieci jest. W sklepach stacjonarnych też widziałem.

 

Jak nie ma jej w lokalnym sklepie to ją ściągną i spokojnie odbierzemy w lokalnym sklepie.

Link to post
Share on other sites

Jednak zdecydowałem się na Lumię 535 , zobaczę czy w ogóle smartfon to coś dla mnie. Wolę zacząć od słabszego, by później, jak będę zadowolony ze smartfona , kupić coś lepszego na co będę zbierać kasę. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...