Skocz do zawartości

Telfon z androidem do ~1000zł


Recommended Posts

Poszukuje nowego telefonu do ok 1000 zl. Aktualnie posiadam Insignie 5 od goclever i jestem troche zawiedziony ekran nie reaguje na dotyk na pewnym obszarze do tego zapsuly sie klawisze podglaszania.

Szukam telefonu

-z androidem

-nowego

-po wpadce z goclever lepeij żeby nie byl to chinczyk

-z dobrym aparatem, twgo mi najbardziej brakowalo w insigni

-z duzym ekranem 5'+

 

Przegladalem kilka stron pare modeli mi się podobało ale nie znam sie za bardzo na tych wszystkich specyfikacjach. Dlatego zwracam się z prośba do Was :)

Znalazlem Zenfon2 16gb posiadam karte 32gb wiec z pameicia nie byloby problemu,tylko ten telefon jest chyba dziwnie tani? Przeoczylem coś? Może to jakas okrojona wersja?

http://www.valuebasket.pl/pl_PL/mainproduct/view/18364-AA-WH?AF=CEPL

Link to post
Share on other sites

Zenfone 2 to niezła opcja choć jest wersja z 2 gb ramu i 4gb

Z innych to zobacz LG G2. Bardzo dobre urządzenie w tej cenie

Jak dołożysz 100-150 to kupisz nowego LG G3. 5,5 cala także bardzo dobry. Sam go posiadam i chwalę

Inne ciemawe urządzenie to Huawei P8 lite. Nowy model. Świetnie wykonany, dobry aparat

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem na polskim rynku jest tylko wersja 4gb ale może być chyba jakaś różnica w procesorze nie wiem dokładnie +ta gwarancja. 36miesiecy to dość dużo, czy wszystko ok z tym sklepem? :D Huawei bardzo ładne, musze go trochę sprawdzić :) LG g2 ma problem z brakiem slotu a 16 GB bez możliwości rozszerzenia karta pamięci to trochę mało.

Link to post
Share on other sites

do G2 mozesz podpiąc dowolnego pendrive'a przez otg...albo kupić taki micropendrive wielkością przypomiajajacy te malutkie odbiorniki do myszek bezprzewodowych z koncówką microusb i podpiac sobie jak coś do telefonu...poza tym w G2 masz zintegrowaną chmure w dropboxie i jeszcze jakas chyba...także masz obsługe bezposrednio w telefonie, np w galerii. 

Przy dzisiejszym LTE No Limit w niektorych sieciach...(zalezy czy masz)...to nie powinno byc problemem :)

Link to post
Share on other sites

Może to śmieszne ale właśnie nie mam WiFi hah :D wiem rok się jeszcze musze przebujac.

Ja byłbym w stanie chyba dołożyć kasę do LG G3 bo ten aparat i ekran przemawiają do mnie, tylko te minimalne zciecia mogą mnie drażnic i jak to jest bo za te 1300 zł to wolałbym nie mieć już takich problemów. No chyba ze jeszcze ten Zenofon 2 za 830 zł. Zaoszczedzilbym sporo kasy tylko ze gorszy aparat ma od g3. Pomocyyy :D

Link to post
Share on other sites

Testów jeszcze większych nie ma nigdzie ale kolega robi w komisie i gada że na tą cenę wypada bardzo dobrze. Zwiech nie ma, solidne podzespoły, 2 gb ramu, aparat całkiem dobry no i to wykonaniu premium:) ja bym właśnie jego wybrał do 1000. Za 1000 niebrandowany ze sklepu można mieć

No ale to Twoja decyzja

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...