Skocz do zawartości

Problem z wybraniem telefonu. Doradźcie mi proszę!!!


Recommended Posts

Mam 2GB RAM-u, a system zostawia mi 600MB wolnego. Po uruchomieniu kilku aplikacji zostaje mi 300, a aplikacje wciąż działają normalnie. Powiem więcej, Galaxy S2 miał 1GB RAM-u i wszystko działało normalnie. A więc tak, to coś po stronie software-u.

Link to post
Share on other sites

Mam 2GB RAM-u, a system zostawia mi 600MB wolnego. Po uruchomieniu kilku aplikacji zostaje mi 300, a aplikacje wciąż działają normalnie. Powiem więcej, Galaxy S2 miał 1GB RAM-u i wszystko działało normalnie. A więc tak, to coś po stronie software-u.

nawet jeśli to nie będę chyba wgrywał CM tylko po to by mieć większą wydajność i nic mi nie działało :D

 

(poza tym telefon był resetowany do ustawień fabrycznych i nic to nie zmieniło)

Link to post
Share on other sites

Z CM różnie bywa, za to polecam custom romy bazujące na stock-owych.

taki właśnie mam (niestety nie pamiętam obecnie jaki) a wgrałem go dlatego że po aktualizacji z oficjalnego 4.1.2 do oficjalnego 4.3 telefon zaczął się przegrzewać i lagować (czasem potrafił zaciąć się na dobre - pomagał jedynie żółty przycisk do resetu pod klapką)

Link to post
Share on other sites
coś po stronie software'owej że apki mi się crash-ują a system zostawia mi wolne 350 MB ramu nawet gdy NIC nie robię ?

Odnosząc się do twoich poprzednich wypowiedzi,to SP nie jest lepsza od S3, to po 1. A po 2 to wina softu. Wiele było mówione o spartaczonym sofcie SP. 

Edytowane przez nimfek121
Link to post
Share on other sites

Odnosząc się do twoich poprzednich wypowiedzi,to SP nie jest lepsza od S3, to po 1. A po 2 to wina softu. Wiele było mówione o spartaczonym sofcie SP.

 

Jakaś argumentacja do tego że "SP nie jest lepsza od s3" ?

 

Bo w benchmarkach i grach jest wydajniejsza (co nie powinno dziwić bo ma lepsze GPU i do tego CPU w xpeeii ma lepszy pojedynczy wątek (większość apek korzysta tylko z 1 rdzenia)

 

Pozatym jest O WIELE LEPIEJ wykonana (chodzi mi o spasowanie,jakość i trwałość obudowy)

 

Poza tym piszecie o spartaczonym sofcie w XPERII i jednocześnie polecacie s3 ale tylko po zmianie softu co jest hipokryzją (to tak jak by pisać że gotowiec za 2k nie będzie gorszy od dobrze złożonego zestawu za tę samą cenę pod warunkiem że wyłączysz połowę funkcji w systemie albo wgrasz se linuxa)

Link to post
Share on other sites

Jak sam zauważyłeś, nawet zmodyfikowany system nie jest w stanie uratować Xperii. Z Samsungiem nie ma takich problemów.

 

Aparat i ekran, są dużo słabsze w Xperii, choć z wydajnością GPU trzeba Ci przyznać rację, jak iż to w SP jest ok. 2 razy szybsze.

 

Edytowane przez blaven
Link to post
Share on other sites

Jak sam zauważyłeś, nawet zmodyfikowany system nie jest w stanie uratować Xperii. Z Samsungiem nie ma takich problemów.

 

Aparat i ekran, są dużo słabsze w Xperii, choć z wydajnością GPU trzeba Ci przyznać rację, jak iż to w SP jest ok. 2 razy szybsze.

Tego nie powiedziałem że zmodyfikowany system "nie uratuje xperii" działa w miare stabilnie ale NIGDY nie uwierzę że na telefonie z 1 GB ramu da się odpalić muzykę z soundcloud + chrome bez częstych crashy i telefon działa dobrze ale mimo wszystko czuć że jest to nadal ten sam gó*****y android który nie oszukujmy się - w porównaniu z innymi mobilnymi systemami nie uchodzi za zbyt stabilny i wydajny

 

Tak btw - możliwe też że trafiłem na jakąś trefną wersję systemu - wgrałem 1wszy lepszy który był w swoim czasie popularny

Edytowane przez crossek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...