Skocz do zawartości

Huawei Honor 3C czy ascend G620s


Recommended Posts

Siemka, 

tak jak w temacie, z którego z tych tele będę bardziej zadowolony.

 

G620s : procesor Qualcomm Snapdragon 410 8916 / Procesor graficzny Adreno 306 

 

Honor 3C : procesor MediaTek MT6582 / procesor graficzny ARM Mali-400 MP2 @500 MHz

 

który lepiej się sprawuje i czy wogóle patrzeć na to w podejmowaniu decyzji?

Link to post
Share on other sites

Układ zastosowany w Huawei-u ma znacznie słabszą grafikę, co zauważysz zarówno w grach, jak i choćby w przeglądarce internetowej. Z drugiej strony, Huawei ma więcej RAM-u. Pytanie do czego chcesz używać telefonu i jaki masz budżet?

Link to post
Share on other sites

sluchanie muzyki do 1h dziennie podczas bieganie chociaż też nie codziennie, zalezy mi tez, aby wyswietlacz nie sprawial wrażenia plastikowanego'' podczas użytkowania (bawiłem się kiedyś jakims modelem lg~ który miał właśnie taki wyświetlacz), sprawdzanie poczty+fb i pdf też nie codziennie po 6h ale ważne, żeby nie było żadnych zacięć i trzeba będzie resetować telefon. Początkowo budżet był do 900zł ale im więcej dni się nad tym zastanawiam i szukam telefonów to z tak ogrmonego wyboru dochodze do wniosku, że to za jakis czas i tak będzie tylko technologiczny złom, więc wole wydać max 750zl na tel a za resztę kupić czytnik e-bookow. Z poczatku brałem pod uwagę też Galaxy S3 neo i wypatrzyłem ofertę S3 lte za 550zl  + gwarancja na 14mies i SGS IV za 720zl ale nie wiem czy warto wogóle inwestować w takie używki. 

 

G3C ma większą baterię i wiecej ramu, możliwe, że może zużywać przez to szybko baterię, G620S ma wbudowaną baterię od nowości android KK i jest troszkę nowszy niż honor.

 

Kompletnie już się w tym pogubiłem i nie wiem co wybrać :P

Link to post
Share on other sites

Galaxy S4 za 720zł z gwarancją na ponad rok? Jeżeli nie przeszkadza Ci, że jest używany i nie chcesz dokładać do LG G2, to z pewnością będzie to lepszy wybór od wspomnianych dwóch. Jeżeli możesz dołożyć, to zastanów się nad LG G2 (pamiętaj, że nie ma slotu SD ).

Link to post
Share on other sites

samsung galaxy s3 lte za 550 z gwaracnja na rok, s iv bez gwarancji,(z poczatku cena byla 750zl, kilka dni później 720 a teraz widze 699 ''stan techniczny i wizualny oceniam jako idealny.Telefon został zakupiony w T- mobile wiec nie posiada żadnych zabezpieczeń. Ponadto zainstalowany system android Lolipop 5.0.1''

 

 

nadal zastanawiam się nad honorem lub ascendem

Edytowane przez endi87
Link to post
Share on other sites

Jeżeli 10.5GB jest dla Ciebie wystarczające, to rozważ LG G2.

 

Uszeregowałbym je następująco: LG G2 > Galaxy S4 > S3 LTE* > Honor 3C** > G620s

 

*konieczna może okazać się zmiana ROM-u

**bardziej zaawansowane gry będą problemem

Link to post
Share on other sites

tylko, że LG G2 kosztuje 1.2 co przekracza mój budżet więc jeśli miałbym się zdecydować na niego to musiałbym odłożyć jego zakup na półttra miesiąca. Co myślisz o Galaxy S IV i9515, znalazłem ofertę za 900pln/nówka 2lata gwarancji t-mobile.

Edytowane przez endi87
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...