Skocz do zawartości

MSI 870a Fuzion am3


Recommended Posts

wiec zamowilem ja w komputroniku napisze o niej max do piatku powinna byc z kolejnym kompem :D fakt raczkujaca technologia ale ma byc ciagle uaktualniana ta hydra i miejmy nadzieje uda sie fizyka z geforce grafa z radeona miodzio a co do karty to mam 5850 msi a radeona kupie na gwiazde po testach plytki aa pytanko do pamieci mam 1333 mhz patriot PGS 2x2gb starcza? do 2 grafik?

Link to post
Share on other sites

Testowałem tą płytę (MSI 870A Fuzion) z procesorem AMD Phenom II 550 X2 - płyta ma fabrycznie Super Unlock CPU, nie było problemu żeby odblokować wszystkie rdzenie - wersja B50. Dodatkowo podkręciłem go do 3,5 GHz za pomocą OC Genie - działa to dobrze i każdy sobie z tym poradzi.

Co do samego modułu Fuzion - powiem szczerze, nowa technologia ale wyniki ciekawe. Testowałem na Radeonie 5770 HAWK (od MSI) i GF450 - wyniki ok. 30% lepsze niż w przypadku singla. Ja polecam tą płytę bo w tej cenie nic ciekawszego nie kupimy z USB 3.0 i z opcją łączenia kart. Dobra propozycja dla tych którzy już mają starszą kartę (np. 2 letnią) i chcą dokupić nową kartę.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Akurat tak się składa, że posiadam tą płytę w jednym ze swoich komputerów. Płyta spisuje się bardzo dobrze, jest bardzo stabilna nawet po podkręcaniu z OC GENIE to raczej zasługo APS. Jak ją kupowałem to była jedna z tańszych płyt z portem USB 3.0 - jestem z niej zadowolony. Co do modułu Fuzion - czyli Lucid Hydra - z nowymi sterownikami jest naprawdę godna polecenia, przy włożeniu GF9800GT i Radeona 5830 system był wydajniejszy w grach o ok. 30% niż w przypadku samej 5830. Polecam, dobry wybór.

Link to post
Share on other sites

wiec komputerek jest u mnie z ta MSI fuzion jest calkiem fajna tzn oc gene mojego phenoma 955 do 3.6 pokrecilo plyta poki co stabilna bios hmm wlasnie jestm przyzwyczajony do asusa ale ten jest w miare ok tzn dla mnie cieko sie przyzwyczaic:) jakies pytania na jej temat chcetnie odpowiem:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...