Skocz do zawartości

[MULTI] XCOM 2


Recommended Posts

XCOM 2 zadebiutuje w listopadzie.

 

http://img6.gram.pl/thumb/20150601182331.jpg

 

 

 

2K Games oraz przedstawiciele Firaxis zapowiedzieli dziś XCOM 2 - kontynuację wydanej w 2012 roku strategii XCOM: Enemy Unknown. Nowa część trafi w listopadzie na PC, Maca oraz komputery z systemem Linux.

Akcja osadzona jest dwadzieścia lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Ziemia znajduje się pod kontrolą kosmitów, a organizacja XCOM, borykając się z ograniczonymi zasobami i korzystając z bazy mobilnej, stara się wyzwolić ludzkość.

„Gracze będą musieli połączyć siłę ognia i skryte działania, by pomóc XCOM rekrutować żołnierzy i tworzyć siatkę ruchu oporu, starając się równocześnie ujawnić złe zamiary kosmitów i uratować ludzkość” - czytamy w informacji prasowej.

Deweloperzy przygotowali więcej rodzajów kosmitów i przeciwników, pięć zróżnicowanych klas żołnierzy, większe możliwości modyfikowania jednostek i ulepszoną walkę taktyczną.

Zapowiedziano również, że w grze znajdą się poziomy generowane losowo. Twórcy zaznaczyli też, że XCOM 2 będzie wspierał modyfikacje.

Poniżej pierwszy trailer strategii opublikowany przez dziennikarzy IGN.

 

PlatformyPC

Premiera: Listopad 2015

Edytowane przez dzejC
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

takie, że jej nie skończyli, a wydana w całości zostanie najwcześniej jesienią

nie skończyli w sensie wydano betkę (nie wiem ile już patchy było, ale niegrywalne po premierze) oraz nie skończyli, bo cała fabuła i "ficzery" wyjdą w DLC

też byłem podjarany tytułem jak nastolatka na pierwszej randce, ale cierpliwie czekam

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Może mi ktoś napisać gdzie steam zapisuje mody ściągnięte z workshop?Ściągnąłem też kilka modów z nexusa,zrobiłem folder w grze i tam je przeniosłem,gdy włączam grę zaznaczyłem te mody i są one aktywne ale w ogóle nie działają.

dzięki

 

http://images76.fotosik.pl/429/a57f5e15849ed54f.png

 

Edytowane przez jimhaumman
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...