Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam tak jak w temacie mam problem z dopiero nie dawno zakupionym telefonem a mianowicie LG G3. To tak na początku było nawet wszystko dobrze ale jak wychodziłem z jednej aplikacji na ekran główny to tapeta zostawała i za chwile sie pojawiały aplikacje i jeszcze nie raz jak wychodziłem  z jednej gry to sie działo podobnie tylko że aplikacje były a gry zostawały wiec postanowiłem wczoraj go zresetowac chyba ze 3 lub 4 razy poniewaz nie mogłem aplikacji przeniesc do karty sd  a nawet mi takiej opcji nie pokazuje a przed resetem było dobrze pokazywało ze mozna przeniesc do karty sd lub na pamiec tel. Przepraszam za błędy a co do telefonu to sie zaczynam na niego denerwowac bo wydałem na niego 1750 z kartą pamieci sd i aktualnie mam na nim androida 5.0 i jeden uzytkownik pisał ze na lolipop wcale  sie tel nie zacina a mi iestety sie zacina nie wie  co robic bo jak sie na ten telefon zdenerwuje i pójdze sprzedac w komisie. Znajomi mieli racje zeby kupowac tansze telefony a ja nie posłuchałem. Dzieki za pomoc. 

Link to post
Share on other sites

On mi sie aktualizował na samym początku ledwie kliknałem przycisk power i odrazu cos powyskakiwało na chwile mi sie zawiesiło LG a pod spodem life s good a na dole powered by android na tym sie na chcwile zawiesiło i pózniej aktualizował sie android.


Nawet na indernedie jest hard reset lg g3 i próbowałem tak jak na filmiku było i zamiast mi wyskoczyć jakies powiadoienie to on mi sie właczył


a ja go resetowałem w taki sposób wchodziłem w ustawienia  pózniej kopia zapasowa i resetowanie no i klikałem ustawienia fabryczne tak go resetowałem.


I po tym resecie nie moge dac apki na karte pamieci nawet nie mam takiej opcji.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem najchetniej bym komuś ten tel dał żeby sprawdził ale nie mam komu.


Własnie ze nie mam do 5.1. Szkoda chajsu bo dopiero co kupiłem a jaż sie coś psuje.


Nie wiem co mam robić mogłem tego G3 nie kupowac bo nie wiadomo czy nie kupiłęm wadliwego tel bo wszystkie tel s rtv euro agd miały z tyłu na klapce takie porysowana troche mój też ma.


Szkoda tel a taki z niego byłem na początku zadowolony i w ogóle a tu zawiodłem sie.

Link to post
Share on other sites

Generalnie android od zawsze miał problem z przenoszeniem appek na karte. Do kitkata był też problem ze zbyt małą partycją na aplikacje. Rozwiązaniem był root i zastosowanie np. link2sd.

W sumie to G3 ma sporo pamięci to niemożliwość przeniesienia niektórych aplikacji na karte to jeszcze nie tragedia.

Co do obdowy to w nowym egzemplarzu nie powinno się to zdarzyć.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy na gwarancje wezmą. Z reszta to pewnie wina andka no tak dużo pamieci na tel nie mam bo tylko 16 gb a z tego juz troche jest zajęte  jakieś 9,5 gb mam wolnego troche mało.


Ja pewnie mam brandowany soft lub coś.


Po prostu nie wiem co robić ja sie na tym nie znam.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie troche mało bo ja mam duzo gier itd wiec nie wiem czy przez to nie bezie mulił. To co może na to pomóc?


A po tym resecie nawet mi kontakty usuneło i teraz musze od nowa wbijać. Ale mnie ciekawi jedno czemu przedtem mogłem dawać a teraz nie moge.

Link to post
Share on other sites

@Longhorn pisałem że przed resetem mogłem a po resecie nie mogłem. A mi się andek odrazu zaktualizował do 5.0 że tak powiem na pierwszym uruchomieniu tak że właczam tel i mi wyskakuje powiadomienie o aktualizacji andka.


Własnie jeszcze raz go zresetowałem i teraz instaluje wszystko na pamieć tel te apki co miałem przed resetem.

Link to post
Share on other sites

Chciałem się upewnić bo widziałem, że pisałeś że po resecie zniknęła opcja. Przeglądnij jeszcze ten temat http://forum.android.com.pl/topic/179425-przenoszenie-aplikacjigier-na-karte-pamieci/może znajdziesz jakąś poradę pod swój telefon, choć z tego co widzę wszystko rozchodzi się o roota. Bez tego za wiele nie poprzenosisz.

Link to post
Share on other sites

Ja własnie kupiłem jakis miesiąc temu pewnie LG G3 z 2 gb ramu i na początku był fajny i nadal jest tylko czasami są sciecia nawet na ekranie głównym i nie raz jak wychodze z aplikacji clean master  na ekran głowny to mam tapete ale bez apek które dopiero po chwili sie doładowywuja lub na odwrót wychodze z jakiejs gry na ekran głowny i sie dzieje na odwrót apki są a tapeta sie po chwili doładowywuje i jeszcze sie czasami jakas pierdólka zdazy ze np odblokuje ekran a on mi sie odblokuje i zablokuje cos takiego. Ale ja na razie z nim nic nie bede robił w okresie gwarancji. A i było cos jeszcze że przed resetem tel mogłem dac apke na karte sd a po resecie nie mogłem ale to pewnie wina androida.

Link to post
Share on other sites

Z tymi grami, wygląda na brak RAM-u. Gry zajmują cały i system musi coś zamknąć np. launcher. Może to tez być wina zbyt agresywnego zarządzania RAM-em, tzn. system ma jeszcze wolny RAM, ale i tak, na wszelki wypadek, ubija aplikacje w tle. Co z tym clean master-em? Czy bez niego działało lepiej?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem nie miałem jak sprawdzic ale przed resetem sie tez tak działo.


Ijak wychodze z jakiejs gry to sie dzieje podobnie jak w clean masterze tylko ze na odwrót apki sa a tapeta sie po chwili doładuje ale tak sie dzieje czasami i tez nie wiem dlaczego.

Link to post
Share on other sites

Jak Ty używasz tego CM?. Jak ubije Ci jakieś procesy to normalne , że będą musiały się potem wczytać na nowo i będzie to dłużej trwało.

 

Najłatwiejsza opcja na problemy z wydajnością G3jki to wgranie Cloudy G3 w wersji 2.3 (wszystko masz tak jak w G4).

Link to post
Share on other sites

A to ja sie w to na razie nie chce bawic bo mam gwarancje. Jak zacząl mi takie figle płatac ten telefon to sie na nim troche zawiodłem a tak pisaliscie na andku 5.0 telefon nie zacina sie ani nic wszystko płynnie chodzi to nie wiem czemu sie tak na moim dzieje.


Ja tego wszystkiego nie ogarniam musiałbym to komus dac zeby mi to ogarnął.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...