Skocz do zawartości

LG G2 - problem z aktualizacja


Recommended Posts

Witam, mam już tego dość jestem posiadaczem LG G2 od niedawna zaledwie 2 tygodni niepełnych. Zakupiłem ten model od typka który miał na nia 18msc gwarancji wszystko ładnie pieknie niestety zaobserowałem jedną wadę, a mianowicie krawędź ekranu odchodziła od obudowy. Najpierw trochę się tyrałem jakiś domowy sposób chciałem wynaleźć. No ale nic. Pobawiłem się telefonem zainstalowałem Lollipopa przez LG Suits. 0 problemów poszło gładko. Niestety myśl o tym ekranie dosyć mnie nurtowała więc postanowiłem go oddać na gwarancję, by mieć święty spokój. Dziś po tygodniu odebrałem z punktu sprzedaży moj telefon. Wszystko super usterka zniwelowana. W raporcie napisane że naprawa wyświetlacza czyli podklejenie, oraz wymiana beterii co mnie zaskoczyło pozytywnie. Wszystkie dane na komorce jakie miałem zostały zresetowane razem z Androidem (został przywrócony do 4.4.2) wiec postanowilem wgrać nowszą wersję kolejny raz. I tu się problem zaczyna...

Uruchamian PC suits oraz na smartfonie ustawiam Ustawienia > Połączenia z PC > Oprogramowanie LG. Wszystko się łączy jak należy wybieram opcje aktualizacja oprogramowania. Wyszukuje nowszej wersji. Akceptuje. I zaczyna się pobieranie. Strasznie wolno idzie.. I super! 3% wywala błąd "nie można kontynuować aktualizacji. http://zapodaj.net/76160f24754e0.jpg.html Nie mam sił już na to wszystko raz nawet dziś poszło do 60% i wywaliło błąd. Sądzę że coś jest z USB (nie w kompie testowałem na różnych gniazdach nawet na róznych komputerach). Sądzę że komórka tu ma jakieś dzikie tendencje do zrywania połączenia USB. Tylko nie rozumiem jednego w trybie MTP jak wysyłam 3GB plik wszystko idzie bez problemu. Macie jakieś pomysły? Ja już tracę cierpliwości. Jeśli mam znów iść oddać na gwarancje to mnie chyba krew nagła zaleje :D Wiem że Android 4.4.2 mogłby mi styknąć ale jestem osobą wymagającą od sprzętu wszystkich możliwości wiec wydałem na nie pieniądze wiec oczekuje 100% działalności. Zdarzył się moment że komputer zaczął wariować z powiadomieniami o podłączeniu nowego sprzętu.

Link to post
Share on other sites

Dzieki, wiem jak to instalowac bo robilem to juz na innej komorce, ale czy to nie spowoduje utraty gwarancji?

Pytanie jeszcze jedno. Który ROM wybrać. POLAND czy POLAND_OPEN_16GB lub EUROPE OPEN?

Edytowane przez lemos
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...