Skocz do zawartości

Radeon 4850 - jakiej firmy?


Recommended Posts

9800GTX(+) i GTS250 to te same karty więc odpowiedź masz wyżej.

W jednej grze AMD/ATI będzie wydajniejsza w innej NV 9800GTX(+)/GTS250.

 

Do kart tego segmentu nie opłaca się brać 1GB pamięci.

 

Tu masz taniego GF GTS250 -> http://www.agito.pl/seria-200/gainward-geforce-gts-250-512mb-ddr3-pci-e-box.2052.343490.html

Link to post
Share on other sites

Z pytaniem o Modern Warfare 2 to najlepiej idź do wróżki - tej gry nie ma na rynki to skąd mamy wiedziesz jak będzie chodzić na jakich kartach??

W GTA sobie pograsz spokojnie na max detalach i będziesz miał dobry 1000 FPS.

Link to post
Share on other sites

A co Ty opowiadasz, silniki gier mają ograniczenia w liczbie FPS... chyba.

Niektóre mają, niektóre nie.

A tak poza tym ustawieniach karty graficznej zawsze można wymusić włączenie / wyłączenie Vsync (jakby na przykład gra ograniczała do 60 czy coś). Nie chodzi tu oczywiście o ograniczanie klatek przez grę np do 300 fps tylko o synchronizację :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Bez większego zastanawiania bierz wersje DDR5, bo ma ona wyższą wydajność od DDR3 (obojętnie czy będzie to 1GB czy 512MB). Zresztą pokazują to częstotliwości taktowania 3600 dla DDR5, a 2200 dla DDR3 (oczywiście to taktowania efektywne).

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

już prawie zamówiłem tą 4850 ddr5 ale zauważyłem że potrzebny jest zasilacz 500 watowy ; O ja mam 400 ten http://www.gral.pl/preview/rozni_producenci/Zasilacz_do_obudowy_ATX_400W_Delta_GPS-400BB_Fan_120mm_57.html i teraz się zastanawiam czy murze kupić nowy czy ten wystarczy zważając na to że mój procek 1,8 jest podkręcony do 2,8 ...

Link to post
Share on other sites

Wcale nie jest potrzebny, producent tak pisze na wypadek, gdybyś chciał wpakować kartę do komputera z kręconym Quadem i 10 dyskami :lol:

Albo gdybyś chciał podłączyć ją do zasilacza no-name, który 500W ma tylko na naklejce, a realnie może 350W.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...