Skocz do zawartości

Komputer do gier [3500 + Monitor]


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kajtek.,

Recommended Posts

Czołem waszmościom! Od jakiegoś czasu rozglądam się za nowym komputerem i monitorem. Poczytałem trochę artykułów o zestawach, przerzuciłem pare stron forum. Po bardzo miłej lekturce uklepałem poniższy zestaw. Maksymalna kwota jest ruchoma, mogę trochę dopłacić (jednak nie chcę, żeby to był kolejny 1000; lepsza wydajność w odrobinę większej cenie lub możliwość zachowania paru groszy - w obie strony). Co do monitorka jestem totalnie zielony, więc jeżeli moglibyście coś polecić, to byłbym wdzięczny. Nie interesuje mnie ekran kinowy na pół ściany, myslę że około 24 cali będzie dobre.

  • Zastosowanie komputera : w 99,9% gry
  • Maksymalna kwota : 3500 + Monitor, powiedzmy 4000
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : nie
  • Których części potrzebuję : buda + monitor
  • Rozdzielczość mojego monitora : patrz wyżej
  • Części z poprzedniego komputera : dwie śrubki
  • Specjalne wymagania : Wiesiek III na dość wysokich ustawieniach
  • Własna propozycja zestawu : http://www.morele.net/inventory/info/nfLFD0/
  • Inne : Mógłby chodzić odrobinę ciszej niż 20 letni zetor :)
Edytowane przez qwertaj
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Płyta główna na Gigabyte GA-B85M-D3H albo taniej AsRock B85M Pro3. Ten model MSI jest dość nieopłacalny. Zasilacz na bardziej sprawdzone jednostki typu Corsair VS450W czy jeszcze lepiej XFX TS 430W. SSD na MX 100 albo na M6S. Ewentualnie bierz z allegro M550 w cenie ~ 250 zł. 

 

Będzie ciężko o szkiełko 24 cale za 400 zł. Tutaj ceny szkiełek na IPS zaczynają się od około 550 zł. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...