Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich. Mam problem z sony xperia z1. W centrum aktualizacji przyszła mi aktualizacja systemu. Skusiłem się i pobrałem i rozpocząłem aktualizacje. Aktualka miała potrwać do 40 minut . Podczas aktualizacji uwaga ! temperatura chyba wyniosła ponad 45-49 stopni nie wiem dokładnie ale serio.. Powiedział bym że nawet 50 taki gorący był aż mi rękę oparzyło trochę , odrazu go wylaczylem. Odczekałem z 10 minut żeby telefon się schłodził. Włączyłem go i tylko pokazuje mi godzine , baterie ile % zostało i tryb samolotowy ;/// a tak cały ekran czarny. Dodam że naciskalem przycisk aparatu to normalnie aprart sie wlaczyl zdjecie zrobilem i znowu czarny ekran ;// poprostu jednym słowem : dziala tylko apart i pokazuje to co wyzej napisalem baterie godzine i tryb samolotowy.

 

Pomóżcie.. Uwaga ! Telefon już resetowałem z 3 razy. I nic ;/

Link to post
Share on other sites

Na to wygląda. Próbuj odpalać z klawiszem głośności w dół wciśniętym, jeśli ruszyłoby recovery (o ile jest w fabrycznym sofce) to będzie możliwość resetu do ustawień fabrycznych. To jedyne co możesz zrobić poza wgraniem od nowa softu.

Możesz też sprawdzić czy nie zaktualizujesz go przez PC Companion, tym razem nie przerywaj jednak procesu pomimo temperatury. To uroki 4 rdzeniówek w takich telefonach.

Edytowane przez Longhorn
Link to post
Share on other sites

Wcisnąć i przytrzymać Volume Down razem z przyciskiem włącznika chyba potrafisz. Gdyby się uruchomiło recovery wybierz Facotory reset z menu. Do poruszania służą klawisze głośności.

ehhh sony z1 nie ma recovery ;//// 

Pozostaje tylko do komputera? ;/

 

A na gwarancje sie go nie da dac? Bo to nie moja wina przecież ze aktualizacja ich mi telefon rozwalila ..

Link to post
Share on other sites

How to Enter Recovery Mode on Xperia Z1

 

Enter recovery mode using classic method – recommended for entry level users

Take your Xperia Z1 and turn it off – that can be achieved by pressing the power button once and then by selecting “power off”; also you can press the power button for about 15 seconds and then you phone will be powered off.

Now, turn on your smartphone, but when its LED notification light turns Pink (or any oother color in that matter) press volume up or volume down button for a couple of times until the recovery mode is being displayed.

You can use the volume up / down buttons in order to scroll up and down on the recovery mode menu and the power key to select.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...