Skocz do zawartości

Xperia tipo pekniety wyswietlacz


Recommended Posts

Pekl mi wyswietlacz w telefonie i od polowy jest bialy,przebiegaja po nim kolorowe lonie ale dol widac troche i posze z niego sorry z bledy,ledwie widzę.Dotyk dziala na calej powierzchni ekranu nornalnir.Co wymirnic,zrobie to sam i ile moze to kosztowac ta część

Link to post
Share on other sites

Jak kupisz tanio wyświetlacz lub uszkodzony teleofn z dobrym wyświetlaczem i zapłacisz 50 - 60 zl z wymianą - to mozna sprobować "reamimować"  :)

 

Pytanie czy stać Cię na inny telefon ? Jeśli tak to mi by byo szkoda tych 50 zł  :) nawet - jeśli nie - no to warto spróbować, ale więcej niż 60 zł bym nie wydał.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Co myslicie o tej aukcji? http://allegro.pl/wyswietlacz-ramka-ekran-lcd-do-sony-xperia-tipo-i5191464376.html

Wystwiają fakture vat a nie marza wiec to mnie troche przekonuje i twierdza,ze wyswietlacz jest oryginalny w co tez moge uwierzyc bo to stary model .Cena mala a wymieniłbym sam,ten wyswietlacz posiada wszystko co potrzeba? Rozkrecam ,wyjmuje uszkodzony ,montuje nowy i wszystko powinno dzialac? Szkielko tzn plastik nie jest pekniety wiec frontowego panelu mi nie trzeba

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...