Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet: 300-500 zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz:  Logitech M180

§  Jaką masz obecnie podkładkę:  brak

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: brak aktualnie możliwości zmiany

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: aktualnie około 5 cm (chociaż będzie zmiana na około 15)

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): LOL + eve + cs go

§  Ile przycisków używasz w myszce: aktualna myszka nie ma żadnych dodatkowych (muszą być musowo min. 2 pod kciukiem)

§  Chwyt: finger grip / claw grip (coś pomiędzy :))

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 14cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Czas na coś nowego

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy):

Jako iż nie znalazłem nic ciekawego z segmentu "bezprzewodowego" zdecydowałem się na zakup czegoś z "ogonkiem" :P

Jak na razie mój wybór pada na "Razer DeathAdder Chroma" Nawiasem mówiąc czym ta myszka różni się od Razer DeathAdder 4g 2013 ?).

Dodatkowo jaką podkładkę wybrać pod mychę? Cena za zestaw fajnie gdyby mieściła się w budżecie 300 zł, aczkolwiek jeśli różnica będzie duża jestem w stanie zapłacić do 500 zł.

Edytowane przez bladykiel

Nie ma sensu abyś płacił aż 500 za zestaw mysz/podkładka.

Zapoznaj się z myszą Zowie EC1-A. Bardzo dobry gryzoń skierowany pod kątem CSa.

Podkładkę możesz również znaleźć u tego producenta ale Razer Goliatjus Speed czy Roccat Taito King Size 3mm dadzą sobie radę.

Wydasz na to w zależności od podkładki 300-350zł.

Jak na razie mój wybór pada na "Razer DeathAdder Chroma" Nawiasem mówiąc czym ta myszka różni się od Razer DeathAdder 4g 2013 ?).

Niczym, oprócz podświetlania i większą ilością DPI, ale tą mysz chwyta się raczej palm gripem.