Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Potrzebuje jakiegoś smartfona do 350zł. Telefon ma być jako służbowy. Chciałbym aby telefon miał:

-niezła baterie 

-dobra jakość rozmów

-android

-wyświetlacz 4-4,5 nic większego

 

Potrzebna jest jakaś nowa sztuka z FV. Telefon głównie do rozmów, nawigacji, internetu.

 

Co polecicie w tej cenie ? Jak widać wymagania niezbyt wygórowane. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Lumia 532 - w X-kom.pl, Media Expert, Saturn, Ole Ole, Avans - do kupienia nowa za 349 zł, na dodatek Masz Dual SIM. :)

 

Telefon bardzo przyzwoity, w zasadzie nie ma lepszego za te pieniądze, jeśli szukamy nowego kupowanego w sklepie.

Link to post
Share on other sites

512 MB RAM i Android 4 lub 5 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: SERIO ?????

 

Android 2.x na HTC WildFire S z 512 MB RAM'u działał kulawo :) a o 4.x czy tym bardziej 5.x można zapomnieć. :)

 

1 GB RAM to podstawa - i pytanie co to za procesor, bo jak jakiś kiepskawy MediaTek to tez lepiej sobie darować - MediaTeki w tanich konstrukcjach to nieporozumienie było. I 4 rdzenie nie ratowały tu sytuacji.

Link to post
Share on other sites

Android 5 był optymalizowany do pracy na 512MB RAM-u, tak więc jeżeli coś słabo działało na starszej wersji, nie oznacza, że na nowej będzie gorzej. Wręcz przeciwnie.

 

Wracając do tematu: Moto E, lub ZenFone 4 (wydajniejszy, ale słabszy ekran i bateria).

Link to post
Share on other sites

JASNE - Android 4 TEŻ był optymalizowany pod 512 MB i gów... z tego wyszło :) :)

 

Wyjaśnij mi proszę czemu najnowsze telefony mają po 3 - 4 GB RAM ? skoro jest optymalizowany na 512 MB to na 1 GB powinin zasuwać aż miło, a na 2 GB to rakieta powinna być :) :)

 

Mam staruszka HTC WildFire S - i zainstalowałem na nim androida 5 - Zgadnij co się stało? Działał JESZCZE gorzej niż na Androidzie 4 :) :) Więc bez jaj.

 

Nawet najbardziej zatwardziali i fanatyczni wyznawcy Androida twierdzą, że 1 GB to minimum, a 2 GB to standard :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Może napiszę to jeszcze raz:
Nie polecam inwestowaćw urządzenia, które mają 512MB RAM-u. Nie ważne, czy to Android, czy WP. W swojej poprzedniej wypowiedzi odniosłem się do Twojego stwierdzenia, jakoby urządzenie z małą ilością RAM-u źle działało na Androidzie 2.X, więc na nowszych będzie gorzej. Jest to oczywiście nie prawda. Z czego ona wynika, to już inna sprawa.


 

Mam staruszka HTC WildFire S - i zainstalowałem na nim androida 5 - Zgadnij co się stało? Działał JESZCZE gorzej niż na Androidzie 4

Nawet nie wiedziałem, że HTC wydało Androida 5, dla tego modelu. Przecież jesteś na tyle roztropny, by nie oceniałbyś stabilności systemu, opierając swoją opinię na jakimś Cyanogen Modzie przeniesionym na urządzenie, które nie ma nawet dwóch rdzenie. A jak dobrze wiemy, urządzenia lepsze od HTC Wildfire S, jednak również ograniczone do jednego rdzenia, nie dostały Win Phone 8, gdyż zwyczajnie by lagowały. I to pomimo faktu, że interfejs graficzny praktycznie tam nie istnieje.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...