Skocz do zawartości

Xbox 360 vs Play Station 3


Recommended Posts

Czy Twoim zdaniem Gears of War 2, HALO Reach i Forza Motorsport 2 to syf ? PS3 i XBOX360 tak samo dobre gry. Jak możesz to najlepiej 2 konsole na raz kup. Ale ja bardziej bym został przy PC i ładował w niego kasę bo na dobrą sprawę bardziej się to opłaca niż konsola, która jest już zużyta technologicznie :)

Link to post
Share on other sites

gry multi-platformowe na iksie w 85% są bardziej dopracowane :)

ostatnio to sie zmienia :D

castlevania, moh, sw:tfu, vaniquish prezentuja sie raczej lepiej na ps3

Nic, ale jak musisz to chyba ps3, na xboxie ostatnio sam syf, na tej drugiej coś na upartego da się znaleźć do grania (Uncharted, God of War)

potwierdzam. Na xboxie obecnie zapowiadane sa tylko casualowe shity na kinecta tak jak to cos:

z zapowiedzi jedyny porzadny ex na xboxie to gow3 (fable 3 nie licze bo bedzie na pc, a mass effect 3 pewnie wyjdzie na ps3)

 

Lista nadchodzących gier:

http://gameonly.pl/news/xbox360ps3-list ... acych-gier

Link to post
Share on other sites

W takim razie naprawdę potrzebujesz komputera. Konsole są głównie do gier. Gry na konsole mogą się podobać albo nie. Zależy czy jesteś dobrze obeznany z padem czy nie. Jeżeli chcesz oglądać filmy i inne tego typu rzeczy (wymagasz wszechstronności) to warto zainwestować w dobrą grafikę do komputera, przyzwoity procesor, większy monitor i jazda. Będziesz zadowolony.

Link to post
Share on other sites

W takim razie naprawdę potrzebujesz komputera. Konsole są głównie do gier. Gry na konsole mogą się podobać albo nie. Zależy czy jesteś dobrze obeznany z padem czy nie. Jeżeli chcesz oglądać filmy i inne tego typu rzeczy (wymagasz wszechstronności) to warto zainwestować w dobrą grafikę do komputera, przyzwoity procesor, większy monitor i jazda. Będziesz zadowolony.

no to przeciez na konsoli tez mozna ogladac filmy i tu konsole nawet lepiej sie nadaja. zamiast wpatrywac sie w monitorek mozesz ogladac na duzym telewizorze do tego w ps3 masz bluraya i nie musisz sie martwicz czy film bedzie przycinal. jedyna wada jest brak obslugi x264 :)
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak Ty ale ja komputer mam zwyczaj podłączać do 42 calowego LCD LEDa. Konsola to nie wyjątek. To raz. Po drugie na konsoli odtworzysz trochę filmów ale mnogość kodeków na PCta sprawi że na nim obejrzy się wielokrotnie więcej filmów w różnych formatach. A po trzecie na komputerze można sobie filmy obrabiać, łączyć, konwertować etc. Na konsoli nie.

Link to post
Share on other sites

A po trzecie na komputerze można sobie filmy obrabiać, łączyć, konwertować etc. Na konsoli nie.

SeLeX raczej i tak nie ma zamiaru obrabiac czy konwertowac filmow a po prostu sobie obejrzec.

ale nawet jesli to przeciez moze to rownie dobrze robic na pc bez potrzeby wymiany calego komputera.

że na nim obejrzy się wielokrotnie więcej filmów w różnych formatach.

wiekszosc popularnych formatow ps3 obsluguje.
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak Ty ale ja komputer mam zwyczaj podłączać do 42 calowego LCD LEDa. Konsola to nie wyjątek. To raz. Po drugie na konsoli odtworzysz trochę filmów ale mnogość kodeków na PCta sprawi że na nim obejrzy się wielokrotnie więcej filmów w różnych formatach. A po trzecie na komputerze można sobie filmy obrabiać, łączyć, konwertować etc. Na konsoli nie.

Nie wiem jak Ty ale ja mam zwyczaj wstać włożyć płytę i oglądać film i tu PS3 sprawdzi się lepiej bo do tivika jest podłączona zawsze. Jeżeli ktoś pyta jaka konsola jest lepsza to zazwyczaj kompa już bo z niego pisze. Nie musisz mierzyć wszystkich swoją miarą. Nie każdy z filmami wyczynia cuda, cięcia, obróbki, konwertowanie. Są ludzie którzy poprostu ogladają je.

Jeżeli pytanie było PS3 czy box360 to może trzeba pomóc i napisać coś na ten temat. Twoim tokiem myślenia można chłopakowi napisać, żeby kupił sobie Audi A8 bo tam też jakiś komputer jest no i dodatkowo jedzić można.

Teraz do rzeczy. Gry na boxie360 i ps3 wyglądają raczej identycznie. Praktycznie wszystkie tytuły pokrywają się na obie konsole, lecz jeżeli masz zamiar korzystać ze sprzętu bardziej wszechstronnie to polecam PS3. Dlaczego to już zostało opisane wcześniej.

Link to post
Share on other sites

Tylko Xbox ! Miałem obie konsole i zdecydowanie lepszą jest Xbox. Lepsza grafika (framerate i poziomy czerni) w grach multiplatformowych (z wyjątkami, które można na palcach jednej ręki policzyć), usługa xbox live, która wcale nie jest taka droga i oferuje naprawdę o wiele więcej i działa o wiele lepiej niż playstation network to podstawowe atuty tej konsoli. Gier ciekawych jest cała masa, mogę Ci podesłać od ręki listę przynajmniej 30stu tytułów na Xa absolutnych must have - na pewno więcej niż na PC, na którym też gram a jest na czym (Q9550@3.81 GTX295). A PS3? Jest tam pare ciekawych exclusive ale co z tego? Cała reszta to gry multiplatformowe a ich jakość wykonania na PS3 pozostawia wiele do życzenia. Pamiętam jak przechodziłem na przykład condemned 2 - poziomów czerni nie dało się za chiny ludowe ustawić i w dzień po prostu nie dało się w tą grę grać!!! Nic nie było widać!!! Fallout 3 to samo - obejrzyj sobie na gamespot.com porównanie wersji PS3 i Xa ;) Podniecacie się tym bluerayem a ja się pytam - na co to komu??? może za 2/3 lat tak ale teraz??? Jakoś nie używam i nigdy nie było mi to potrzebne. XboX chłopie - powtarzam - tylko XboX360.

Link to post
Share on other sites

Effendi360 mi podeślij tą listę 30 must-have.

Gears of War 1 i 2

Ninja Gaiden 2

Condemned 1 i 2

Alan Wake

Army of Two 40th Day

Limbo - xbla

Braid - xbla

Halo Reach

Forza

Super Meat Boy - xbla

Red Dead Redemption

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 1 i 2

Vanquish

The Darkness

Bioshock 1 i 2

Bayonetta

Batman Arkam Asylum

Dead Space

Modern Warfare 1 i 2

Burnout Paradise

Project Gotham Racing

Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Dead Rising 1 i 2

Final Fantasy XIII

Tomb Raider Underworld

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

Resonance of Fate

Tekken 6

Brutal Legend

Prototype

Resident Evil 5

Fable 2 i 3

Tales of Vesperia

Soul Calibur 4

Virtua Tennis 3 - na PC nie ma online !!!!!!!

Prince of Persia Classic - xbla

Enslaved: Odysey to the West

Darksiders

Dantes Inferno

Lost Odyssey

Gun

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...