Skocz do zawartości

Problem z ładowaniem stron internetowych


Recommended Posts

Witam,

Mam problem z ladowaniem niektorych stron internetowych. Sa to strony na ktorych wystepuje logowanie. Np. www.poczta.wp.pl albo www.poczta.onet.pl . ciekawe jest to, ze np. facebook w ogole sie nie wczytuje. Wyskakuje komunikat:

Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web

Problem wystepuje na kazdej przegladarce(chrome, opera, mozilla, IE)

Sprawdzilem juz nast. przyczyny:

-cookies

-scanowalem w poszukiwaniu zagrozen Kaspersky'm

-sprawdzalem pod katem przegladarki

-widac, ze blokuje glownie znane i popularne serwisy, gdyz np. na benchmarku nie mialem problemu z zalogowaniem sie

-data i czas ustawiona prawidlowo

 

Nie moge stwierdzic, od jakiego momentu wystepuje problem, gdyz to nie jest moj komputer, a wlasciciel mowil, ze korzystalo z niego wiele osob w biurze.

Byl tez problem z outlookiem, ktory nie chcial sie uruchomic, ale rozwiazalem problem programem diagnostycznym dolaczonym w pakiecie Office.

 

Z zwiazku z tym, jaki log z OTL mam udostepnic? Z ostatnich ilu dni?

Macie jakies sugestie? Dziekuje z góry.

 

PS. W tej chwili zauważylem, że strona support.mozilla.org rowniez nie odpowiada.

PS2. Sprawdziłem także zagrożenia programem Malwarebytes Anti-Malware. nie wyszukalo żadnych zagrożeń

Edytowane przez robhar1290
Link to post
Share on other sites

 

 

Sprawdzilem juz nast. przyczyny: -cookies -scanowalem w poszukiwaniu zagrozen Kaspersky'm -sprawdzalem pod katem przegladarki -widac, ze blokuje glownie znane i popularne serwisy, gdyz np. na benchmarku nie mialem problemu z zalogowaniem sie -data i czas ustawiona prawidlowo

Posiadasz router? Jeśli tak, to sprawdź, czy na nim ktoś Ci nie namieszał, ewentualnie ustaw na poziomie routera te Googlowe DNS. A i od razu zmień hasło dostępowe do routera na mocniejsze (czyt. trudne do złamania, a nie coś w stylu admin1).

Link to post
Share on other sites

Posiadasz router? Jeśli tak, to sprawdź, czy na nim ktoś Ci nie namieszał, ewentualnie ustaw na poziomie routera te Googlowe DNS. A i od razu zmień hasło dostępowe do routera na mocniejsze (czyt. trudne do złamania, a nie coś w stylu admin1).

tak posiadam, ale to nie tutaj lezy problem. To nie jest moj komputer, a ten sam problem wystepowal zarowno u mnie, jak i w biurze i w domu kolegi. Prawdopodobnie jest to jakas infekcja, ale nie moge sobie poradzic z diagnozą jej.

PS. W tym samym miejscu, na innym komputerze, z tego samego routera- wszystko działa jak należy, więc wykluczam możliwość problemu z routerem.

Ponawiam prośbę o pomoc, gdyż sprawa jest pilna. Dziękuje

Edytowane przez robhar1290
Link to post
Share on other sites

Uzywasz proxy i/lub skryptow konfigurujacych w przegladarkach, systemie? Sprawdz polaczenie przy wylaczonym Kasperskim. Czy jest zainstalowany jakis dodatkowy firewall?

proxy- nie

skrypty konfiguracyjne- prawdopodobnie nie, aczkolwiek pewien nie jestem. Mozesz mi wyjasnić, czym by się to objawiało?

Sprawdziłem, wszystko działa dokładnie tak samo jak na włączonym.

Nie ma, sprawdzałem też na wyłączonej zaporze i także nic.

Link to post
Share on other sites

Przychodzi mi do głowy reset rejestru, usług systemowych - np. programem RefreshPC. Na wszelki wypadek, przed resetem- zrób kopie zapasowa wbudowanym programem do konserwacji systemu (punk odzyskiwania).

A Coś mniej drastycznego? Na tym kompie są programy licencjonowane, z którymi jest różnie- głownie z tego względu nie robie zwykłego formata. Chyba, że to nie robi problemu

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...