Skocz do zawartości

Wiedźmin 3 błąd odczytu pliku z płyty 2.


Recommended Posts

Witam!

Posiadam pudełkową wersję wiedźmina 3 i podczas instalacji gry z płyty 2 wyskakuje mi błąd o złym odczycie pliku (błąd nr 10). Widziałem że wiele osób ma ten problem i jeszcze nikt się nie dowiedział jak go rozwiązać. Pobranie gry jest u mnie niemożliwe ze względu na ograniczony Internet. Próbowałem zgrać pliki z płyty 2 na komputer i stamtąd zainstalować- to samo. Ewentualnie jak nikt nie ma pomysłu a ma nieuszkodzoną wersję pudełkową to byłbym wdzięczny za wstawienie tutaj 2 pliku z 2 płyty.

Link to post
Share on other sites

Niestety to standardowy problem. Nie wiem jak CD Projekt RED zmieni stanowisko, ale uparcie twierdzili oni jeszcze do niedawna, że to problem czytników DVD, nie samych nośników. Ja poradziłem sobie ściągając cały kontent z GOG.com, działa wzorowo, jednak trzeba zassać te 25gb danych. Dla mnie to wielki problem nie był przy łączu 120mbit, ale lekka frustracja z powodu uszkodzonych nośników pozostaje. 

Link to post
Share on other sites

Ja akurat nie miałem żadnych problemów z instalacją gry w wersji DVD. Wszystko przebiegło bez problemu, być może byłem szczęśliwcem, nie wiem. 

 

Ale w razie czego zawsze grę po dodaniu do serwisu gog.com można zassać przez internet, zresztą późniejsze patche i dlc pobierają właśnie dzięki temu serwisowi. Przy dzisiejszych łączach nie jest to aż takie uciążliwe (tak mi się wydaje), zdecydowanie gorzej było kiedyś, kiedy kupowało się grę z uszkodzonym nośnikiem i był to wtedy rzeczywiście wielki problem, ponieważ nie wiadomo było co dalej zrobić. Teraz wchodzi się na steama, czy gog i pobiera grę z internetu.

Link to post
Share on other sites

Mam ograniczony Internet 35 gb na miesiąc. Podczas dnia pobiera sie z prędkością do 500kb/s ( zwykle 250 albo zero) a w nocy mam super (przynajmniej dla mnie) bo pobiera sie z prędkością 1,5-2,3mb/s, ale ten limit. Nie po to kupowałem wersje pudełkową żeby całą grę ciągnąć z Internetu. Szkoda gadać...

Jakby ktos tu wstawił albo jakoś mi przesłał ten plik to byłbym bardzo wdzięczny... A jeśli nie to czy na pewno nie można jakoś naprawić tego problemu? Chodzi tu o złe nazwy, zepsuty plik czy zepsutą płytę czy co?

Bo z pierwszym plikiem nie ma problemów

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...