Skocz do zawartości

WIEDŹMIN 3 - PROBLEMY - PYTANIA


Recommended Posts

i3 spokojnie sobie poradzi z wieśkiem, wina ramu jak kolega wyżej napisał, 8GB zaczyna być już standardem, warto w twoim przypadku doinwestować kolejne 4GB ponieważ mogą wspomóc działanie nie tylko wiedźmina

Wiesiek na 6gb na wysokich działa bardzo dobrze, ale 4 rdzenie się przydają (bo jednak wiesiek wykorzystuje je)

Link to post
Share on other sites

U mnie pojawiły się jazdy z zegarem gpu po wejściu w życie ostatniej aktualizacji 1.04. Raz jest dobrze raz jest źle, wcześniej nic takiego nie miało nawet miejsca. Nie wiem co o tym myśleć.

http://i.cubeupload.com/yXmoIc.jpg

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja natomiast mam inny problem bo nie mogę robić w grze screenshotów (zarówno przesz Prt Scr jak i programy do ss). Na początku myślałem że to w Razer Synapse mam coś innego przypisane do klawisza ale jest ok, poza Wieśkiem elegancko śmiga.

 

Ktoś jest w stanie pomóc ?

Napisałem w tej sprawie do redziaków, ale poza podziękowaniem za kontakt i obietnicą przyjrzenia się problemowi - jak narazie zero kontaktu

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

mój sprzęt:

 

Karta graficzna: GTX 970 4G MSI

Procesor: i5 3470 lekko podkręcony

Ram: 8GB DDR3 1600MHz

Zasilacz: Cooler master g550m

Rozdzielczość: 1920x1080

 

Na tym sprzęcie tnie mi  na high i tak samo na medium... Czy jest to wina sprzętu?

Link to post
Share on other sites

Piszę bo pewnie innym się przyda. Miałem problem bo nie mogłem dostać się do Skellige, zaraz po filmiku z wypłynięciem miałem crash. Okazało się ze to problem z szybka podróżą pomiędzy regionami. Problemem było niezakończone zlecenie tajemnice wsi stegny. Po zakończeniu jest ok. Nie wiem czy samo zadanie jest zepsute czy może fakt, że wziąłem je i czekałem na lvl, a w międzyczasie wskoczyłem na kolejny etap zadania przeszukując wieś stegny ( pominąłem rozmowę z dowódca według normalnego scenariusza). W każdym razie ukończenie zlecenia załatwia problem.

Edytowane przez Dyma_
Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z was dysponuje może mapką, na której zawarte są informacje dot. miejsc mocy oraz miejsc, gdzie odnaleźć można elementy Wiedźmińskiego rynsztunku?

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-05-27-wiedzmin-3-rynsztunek-szkoly-gryfa-mapa

 

Nie wiem dlaczego, ale te mapy od eurogamer.pl w moim przypadku w ogóle się nie sprawdzają i pod podaną lokalizacją, w rzeczywistość odnajduję coś zupełnie innego.

 

Procesor: i5 3470 lekko podkręcony

 

 

Zdecydowanie proponuję podkręcić go bardziej. Nieuniknione, że to on także nieco limituje Ci fps'y.

To samo tyczy się GPU.

Edytowane przez Jacgues
Link to post
Share on other sites

Witam. Mam pewien problem. Gdy mam odpalonego tsa to nie działa mi push to talk bądź ogólnie komunikacja głosowa w TS. We wszystkich innych grach bez problemu po każdym przyciskiem działa. Myszkę mam Logitech G600.

EDIT. Pod Ctrl też mi nie działa.

Link to post
Share on other sites

Witam, kiedy odpalam wiedźmina nie mam dźwięku, muszę go zminimalizować wejść w urządzenia do odtwarzania i tam ze słuchawek (Razer Kraken 7.1) zmienić na głośniki i z  powrotem na słuchawki. Mimo tego i tak w niektórych cutscenkach nie mam dźwięku. Przy okazji też napiszę że nie wiem czemu ale Geforce Experience nie wykrywa wiedźmina. Dziękuję z szybką pomoc

 

Dodam że w GTA był podobny problem, ale dźwięk w cutscenkach już był.

Edytowane przez kapi21
Link to post
Share on other sites

Witam. Mam pewien problem z Wiedźminem. Nie zauważyłem żeby ktoś jeszcze miał coś podobnego. Mianowicie chodzi o to , że mam dziwny in game lag. Wydaje mi się jakby Geralt wykonywał ruchy z sekundowym opóźnieniem (Przed patchem 1.04 nie było tego problemu, albo może po prostu nie zwróciłem uwagi). Gre mam ustawioną na High+tekstury na mid a cienie i zasięg na low. Hairworks oczywiście off. Wyciągam 45+ fpsów. Mój sprzęt to gtx 770 zotac 2GB/ i5 3570k podkręcony do 4,5 Ghz / 8 gb ram DDR3 1600 Mhz / Zasilacz Be Quiet 630 W / Rozdzielczość 1920x1080. Czy może to być spowodowane zbyt małą ilościa ramu na karcie czy może dlatego, że gra jest na dysku hdd? Jeżeli ktoś miał podobny problem lub domyśla się jego źródła, to proszę o pomoc.

Edytowane przez mmajki91
Link to post
Share on other sites

Ja mam taki problem, że podczas gry w losowym momencie Wiesiek staje, minimalizuje się tak jakby, pomaga tylko zamknięcie procesu i włączenie gry ponowne. Tracę za każdym razem parę minut rozgrywki. Czym to jest spowodowane ? Sprzet w stopce.

Link to post
Share on other sites

Ja mam taki problem, że podczas gry w losowym momencie Wiesiek staje, minimalizuje się tak jakby, pomaga tylko zamknięcie procesu i włączenie gry ponowne. Tracę za każdym razem parę minut rozgrywki. Czym to jest spowodowane ? Sprzet w stopce.

Mam to samo od momentu sciągnięcia DLC. 

Link to post
Share on other sites

Mam ogromny problem, otóż kupiłem używaną r9 290 gigabyte i wiedźmin nie działa jak bym sobie wymarzył. Gra może nie tyle co się zacina to tak jakby Geralt jak biegnie to tak zwalnia, przyśpiesza. Obojętnie na jakich ustawieniach. FPSy niby na w miarę dobrym poziomie na high 40+ ( według Frapsa ) ale gra nie chodzi jak powinna ( mimo tylu FPSów gra nie działa zupełnie płynnie) !!! :/ Sterowniki wgrałem najnowsze 15.5 beta. Zastanawiam się czy to może nie jest kwesta wolnego dysku jaki posiadam WD Caviar Green 750 Gb ?? Reszta wydaję mi się ok ( i5 2400 , 8 Gb ramu 1600 mhz. Proszę o pomoc !!!

 

Edit: Po zaktualizowaniu Windowsa (dzień wcześniej robiłem formata) do końca nie ma już zacięć (przeplatane high/uber 50 fps+), ale cały czas jest to takie "zwalnianie" ... Myślicie że to może być doczytywanie mapy z czym mój dysk po prostu nie nadąża ??


Dodam jeszcze że podczas aktualizacji przez GOG wyświetla mi błędy że ma problem z dostępem do dysku i nie mogę zaktualizować gry :/

Edytowane przez albiosz
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mam problem z Wiesławem. Udałem się na wyspę skellige by wykonać parę misji i gdy chcem wrcić do nowigrodu wywala do pulpitu.

Co robić?


Witam.

Mam problem z Wiesławem. Udałem się na wyspę skellige by wykonać parę misji i gdy chcem wrcić do nowigrodu wywala do pulpitu.

Co robić?

Problem rozwiązany.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...