Skocz do zawartości

WIEDŹMIN 3 - PROBLEMY - PYTANIA


Recommended Posts

Temat do rozwiązywania problemów z gą Wiedźmin 3. Tutaj tównież można zadawać pytania pt. "Mam gtx 500 i procesor AMD, ile będę miał fps?????"

 

Oczywiście mam nadzieję, że problemów nie będzie...

Link to post
Share on other sites

Niestety są. Po instalacji niestety nic się nie dzieje.Nie odpala gry.porostu nic

takie coś:

Nazwa aplikacji powodującej błąd: witcher3.exe, wersja: 3.0.0.0, sygnatura czasowa: 0x5557f2ae
Nazwa modułu powodującego błąd: witcher3.exe, wersja: 3.0.0.0, sygnatura czasowa: 0x5557f2ae
Kod wyjątku: 0xc0000409
Przesunięcie błędu: 0x0000000000ddd198
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x2ca0
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d091b8825a8c51
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: G:\The Witcher 3 Wild Hunt\bin\x64\witcher3.exe
Ścieżka modułu powodującego błąd: G:\The Witcher 3 Wild Hunt\bin\x64\witcher3.exe
Identyfikator raportu: c0ad0c40-fdab-11e4-82a1-94de80b80f2f
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: 
Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd: 
Link to post
Share on other sites

Ja niestety nawet do tego momentu nie jestem w stanie dojść ...

 

Wie ktoś może jak rozwiązać problem : błąd -10 odczyt plików ? Występuje on przy instalacji z DVD2, w połowie całkowitego postępu

Spróbuj zmienić płytę na DVD3

Link to post
Share on other sites

U mnie też dziwna sprawa, po instalacji gra uruchomiła się bez problemu na jakiś tam domyślnych ustawieniach. Po włączeniu wszystkiego na Uber, mam czarny ekran, słychać działanie gry, przeskakiwanie po menu, ale nic ponadto. Gra wielokrotnie restartowana. 

 

Grafika 970 GTX ze sterownikami pod Wieśka.

Ktoś się z czymś takim spotkał?

Link to post
Share on other sites

Mam ten sam problem co kukis16 (2x instalowałem):

http://s18.postimg.org/heevq743t/w3_error.jpg

Czy ktoś już znalazł jakieś rozwiązanie ?

Bo naciśnięciu ok wyłącza instalator, a przypisać klucz nie wiem jak .... bo bym pobrał cyfrową wersje :x


 

 

a przypisać klucz nie wiem jak .... bo bym pobrał cyfrową wersje

Ok już mam, pobrałem GOG Galaxy przypisałem klucz. Mam nadzieje że pobierze w 100% :) 

Link to post
Share on other sites

nie ma rozwiązania, niestety wielka hała i niedopracowanie krążków w tłoczni. na forum cdp oraz red siedzą adnimi i tłumaczą że to wina sterowników od napędów. i jedyne rozwiązanie to pobieranie z goga. 

nie powinno tak być czekasz na wersje pudełkową dajesz kasę jeszcze za wysyłkę a tu nie mozna skopiowac gry z nosników lipa straszna. 

Właśnie jestem w trakcie kopiowania 3 płyty , na drugiej miałęm błąd podczas isntalacji ale skopiowałem na dysk dopiero za 2 razem . zobaczymy czy instalacja pojdzie. 

nie po to czekałęm tyle zeby teraz pobierac z internetu grę .. 

Link to post
Share on other sites

U mnie też dziwna sprawa, po instalacji gra uruchomiła się bez problemu na jakiś tam domyślnych ustawieniach. Po włączeniu wszystkiego na Uber, mam czarny ekran, słychać działanie gry, przeskakiwanie po menu, ale nic ponadto. Gra wielokrotnie restartowana. 

 

Grafika 970 GTX ze sterownikami pod Wieśka.

Ktoś się z czymś takim spotkał?

 

Mam identyczny problem, ustawienie defaultowych taktowań na karcie graficznej rozwiązuje problem.

Link to post
Share on other sites

No a jesli chodzi o mnie to to co sie dzieje przechodzi ludzkie pojecie:P Ile ja mialem problemow z tym komputerem to juz nie zlicze...

Moze ktos pomoze a zatem:

 

Supernova EVGA 850 + i7 4790k i dwa gtx 980 w SLI.  Odpalam na ULTRA bez wlosków i chodzi jak po masle az tu NAGLE. 

W specyficznych miejscach ( zazwyczaj tych samych jak testowalem) fps z 70, 80 spada do 40 fps - gpu usage robi sie niski , a z zasilacza dochodzi dzwiek jakby DIESLA. ( tam dam tam dam tam dam - szybki i metryczny). Dopiero zmiana lokacji i po czasie ustepuje. Co ciekawe Zmienilem w opcjach JEDNĄ wartosc ( zasieg rysowania drzew i roslinnosci z ULTRA na HIGH ) i problem znika! WTF??? Dodam ze to JEDYNA gra przy ktorej dzieją sie takie jaja. Dragon age inkwizycja chodzi w 100 klatach na ultra i zadnych dziwnych odglosow nie ma. 

 

Ktos ma jakis pomysl?:P  

Link to post
Share on other sites

U mnie podobny problem jak u Fisheer. Gra idzie na full bez HairWorks i co jakiś czas klapa czarny ekran lub obraz tego co przed chwilą się działo ale bardzo ciemny. Gdy naciskam przyciski słychać jak "chodzę" po menu i po chwili pulpit.

Myślałem że to wina OC ale bez OC jest to samo....

 

Sprzęt

Z97 Mpower

4670k 4.2

GTX 970 Stock lub 1500Mhz i pamięci +450

8GB Ram

Gra na SSD

Link to post
Share on other sites

@up

 

Jakie macie systemy? Bo u mnie po 20 min grania na Windows 10 cuda się dzieją. Czytałem, że sterownik nie jest zoptymalizowany dla tego systemu.

Edytowane przez ragon
Link to post
Share on other sites

Witajcie,

Mam problem z Wiedźminem. Jestem po audiencji u cesarza i gdy chcę szybko przetransportować się do Velen, by kontynuować fabułę, podczas ładowania się gra się po prostu wyłącza i wracam do pulpitu.

Czy ktoś ma jakiś pomysł jak temu zaradzić? 

Link to post
Share on other sites

Siema, mam problem, otóż zainstalowałem Wiedźmina 3, niby wszystko spoko, ale nie moge go uruchomić przez to pieprzone Galaxy, naciskam play, i nie dzieje się kompletnie nic.. ktoś coś? Emotikon unsure

A patcha ściągnąłeś albo te Galaxy sćiagnęło. Bo mi przez tenGalaxy GOG nie chciało ściągać i ściągnąłem sobie bezpośrednio ze strony http://play.thewitcher.com/

Link to post
Share on other sites

U mnie podobny problem jak u Fisheer. Gra idzie na full bez HairWorks i co jakiś czas klapa czarny ekran lub obraz tego co przed chwilą się działo ale bardzo ciemny. Gdy naciskam przyciski słychać jak "chodzę" po menu i po chwili pulpit.

Myślałem że to wina OC ale bez OC jest to samo....

 

Sprzęt

Z97 Mpower

4670k 4.2

GTX 970 Stock lub 1500Mhz i pamięci +450

8GB Ram

Gra na SSD

U mnie sprawę rozwiązało wyłączenie NVIDIA Streaming Service i ponowna instalka gry. Obecnie wszystko działa bez problemu.

 

Polecam poniższy link do forum czerwonych, tam koledzy rozjaśniają dużą ilość odnalezionych błędów:

 

http://forums.cdprojektred.com/threads/36088-A-compendium-of-tweaks-and-fixes-for-the-PC-version/page6

Link to post
Share on other sites
Po instalacji gry z płyt i uruchomieniu jej pojawia się czarny ekran i nic więcej się nie dzieje. Odinstalowanie gry i pobranie jej przez GOG problem nadal nie ustępuje. Aktualizacja 1.01 została za każdym razem instalowana.

(Sterownik nVidia przed instalacją był aktualizowany).

Po usunięciu gry i sterowników grafiki, zainstalowałem na nowo sterownik potem grę i problem nadal nie został rozwiązany. 

 


 

Pamięci : Mushkin DDR3 2x 4GB CL10-11-10-28 Blackline 2133MHz 1,5V

 

Odpowiedź z cdp : 

 

Witam, 

Obecnie badamy opisany przez Pana problem. 

Czy mógłby Pan podać informacje na temat posiadanych kości RAM (model i

taktowanie) oraz płyty głównej (model)? 

Czy Pańska karta graficzna była podkręcana? 

Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane tą sytuacją.

 

Pozdrawiam,

Grzegorz Arwar

 

TECHNICAL SUPPORT

CD PROJEKT S.A.

ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warsaw, Poland

thewitcher.com | cyberpunk.net | cdprojektred.com

 

 

http://www.gry-online.pl/galeria/forum/5/485432156_8.jpg

 

Dodam że testowałem na sterach : 347.88 , 350.12 i 352.86

Edytowane przez mikagosz
Link to post
Share on other sites

U mnie to samo płyta nr 2 niedziała. Płyta nr 3 (jakby coś się rozlane pod nią zostało), ale działa. U mnie pomogło zgranie kopii z Neta. U znajomego pomogło skorzystanie z zwykłego napędu DVD bez możliwości nagrywania o.O

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...