Skocz do zawartości

Smartfon do 400zł z dobrym aparatem


Recommended Posts

Uzywana Lumia 735 lub Lumia 640 - obie robią bardzo dobre zdjęcia, napewno lepsze niż konkurencja. Do tego L735 ma świetny ekran i Ładowanie Bezprzewodowe. Obie mają wsparcie i dostaną Windows 10.

 

Za 400 zł spokojnie kupimy pweną sztukę z ponad 12 miesiącami gwarancji. 

Link to post
Share on other sites

Ten model ciężko, ale generalnie Nokie prawie wszystkie wyróżniają się dobrym aparatem w porównaniu do innych tej ceny. Jeśli nie te modele, może coś z numerkiem niżej, seria 530.

 

Z popularnych Androidów, dość przyzwoite opinie o aparacie miał Samsung Galaxy Ace Style. Ale to też nic specjalnie dobrego. Myślę, że może być warto dozbierać na Lumię 640.

Link to post
Share on other sites

Lg G2 mini stanowczo odradzam. Moja mama ma ten telefon, zdjęcia wychodzą bardzo niewyraźne nawet w dobrym oświetleniu. Wyglądają jakby ktoś je powiększył i przy tym skopał jakość. Gorszego aparatu w smarfonie nie widziałem nigdy. Ba , nawet stary samsung u800 robił o wiele lepsze zdjęcia., a nawet lumie pokroju 520 nie miały się czego powstydzić. Dlatego moje rozczarowanie zdjęciami z g2 mini było ogromne.

Może to taki egzemplarz, a może poprostu ten typ tak ma.

 

Jeśli chcesz dobry aparat w tej cenie to szukaj sony m2, lub jakąś lumię.

Link to post
Share on other sites

To na pewno ma jakiś wadliwy egzemplarz. Moja dziewczyna ma i zdjęcia wychodzą bardzo dobre jak na smartfon w tej cenie.

Lepsze od M2 bo jej siostra ma i porównywaliśmy

Załącze jakieś zdjęcie co mi przesłała. Prosze sie nie śmiać ale tylko takie mam:)

https://images.tapatalk-cdn.com/15/05/27/30e68db806f7131c637ffc8a5cbfd94a.jpg

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Na Olx.pl wisi ogłoszenie za 400 zł z Lumią 640 :) - stan idealny na gwarancji, za 450 zł tez na olx.pl mamy nówkę, nie używaną :)

 

Więc jak najbardziej można kupić, aparat w L640 i L735 jest bardzo dobry, a i same telefony są za taką kasę świetne.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...